Маски, дезінфекція та температурний скринінг: Віктор Гінкул перевірив дотримання карантинних вимог у МОК КДЮСШ (ФОТО)


11:3602.09.2020
Share Button

Вчора, 1 вересня, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул відвідав комунальний спортивний заклад та перевірив дотримання санітарних норм та карантинних вимог щодо запобігання інфекційним захворюванням при організації навчально-тренувального процесу в закладі.

Обслуговування в комунальних спортивних закладах Миколаївщини здійснюється з урахуванням тимчасових рекомендацій затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 04.08.2020 №47.

Про це повідомляє управління молоді та спорту ОДА.

При вході до закладу усім відвідувачам, працівникам проводиться температурний скринінг, організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками та яскравий вказівник про необхідність дезінфекції рук.

Адміністрацією закладу було проведено навчання серед працівників щодо правил використанні ЗІЗ, їх утилізації.

Також зазначаємо, що у спортивній школі проводиться постійна дезінфекція контактних поверхонь та всіх приміщень з використанням миючих та дезінфекційних засобів, провітрювання приміщень перед відкриттям та під час робочого дня.

Управління молоді та спорту ОДА звертається з проханням дотримуватись карантинних вимог, не наражати себе та оточуючих на небезпеку

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button