Найболючіше питання – підготовка шкіл до навчання в умовах карантину, — Лариса Бурденко


12:1727.08.2020
Share Button

Під час онлайн-брифінгу начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко розповіла про рівень дотримання карантинних норм навчальними закладами в Миколаєві.

«Робота по перевірці готовності шкіл до нового навчального року почалася в усій області», — повідомила вона. Було створено чотири комісії, які повністю обстежили 69 шкіл, що відносяться до міського управління освіти, щодо їх готовності до роботи в карантинних умовах. Складність полягає в тому, що на сьогоднішній день за результатами цих перевірок лише п’ять закладів повністю готові до початку нового навчального року.

Лариса Бурденко виокремила ряд проблем для Миколаєва, по-перше, є ряд закладів, де ще не впорядковані медичні кабінети і немає в штаті людей.

По-друге, не вирішене питання харчування дітей в школах, адже якщо взяти постанову і рекомендації головного державного санітарного лікаря України, то дітям треба обов’язково дотримуватися дистанції під час харчування. Але їдальні Миколаївських шкіл не розраховані на таку кількість школярів, і якщо їх розмежувати за тими нормативами, то це може призвести до того, що знадобиться 4-5 перерв, аби харчувати дітей.

І, по-третє, Миколаїв характеризується тим, що більшість шкіл перевантажені, і в класах навчається велика кількість дітей, що в свою чергу ускладнює дотримання соціальної дистанції.

Також вона зазначила, що якщо Миколаївські школи до кінця тижня не будуть готові, то буде розглянуте питання можливості перенесення навчального процесу до того часу, поки повністю не буде відпрацьовано в повному обсязі дотримання карантинних норм.

Читайте також: На Миколаївщині з початку карантину проведено 10610 перевірок, виявлено 1709 порушень, складено 1137 протоколів

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button