«На сьогодні у Миколаївській області відсутні підстави щодо переведення дітей на дистанційну форму навчання» — Олена Удовіченко (ВIДЕО)


20:0613.08.2020

Сьогодні, під час брифінгу директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко розповіла, що на сьогодні, враховуючи перебування Миколаївщини у зеленій зоні карантину, відсутні підстави щодо переведення дітей на дистанційне навчання.

Вона пояснила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 така форма навчання буде запроваджена у разі переведення Миколаївської області або окремої адміністративно-територіальної одиниці у «червону зону».

Згідно цієї постанови 2020/2021 навчальний рік у закладах загальної середньої освіти розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці, а саме:

  • «зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки — відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти дозволено в звичайному режимі;
  • «червоний» рівень епідемічної небезпеки — відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти заборонено, а отже, освітній процес забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання.

Читайте: Учеба в школе с 1 сентября. Как это будет в Николаевской области? (ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«На сьогодні у Миколаївській області відсутні підстави щодо переведення дітей на дистанційну форму навчання» — Олена Удовіченко (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube