У Миколаївській області побудують овочеві теплиці та лінію для виробництва паливних брикетів (ФОТО)


14:1627.07.2020
Share Button

Проєкт будівництва овочевих теплиць і лінії з брикетування в Доманівській та Мостівській об’єднаних територіальних громадах Миколаївської області, який реалізує кооператив учасників бойових дій на Донбасі «Оберіг-Агро», активно підтримує місцева влада і місцевий бізнес.

В квітні поточного року члени кооперативу виграли грант Манітобської ради з міжнародного співробітництва (MCIC, Канада), весь цей час активно опановують тонкощі ведення бізнесу, вивчають господарські відносини, на початку серпня вже плануються будівельні та налагоджувальні роботи.

23 липня 2020 року члени кооперативу, а також Володимир Терновський, координатор грантового проєкту, та Ірина Куприєвич, виконавча директорка Фонду «ЛАСКА», спеціалісти якого супроводжують імплементацію проєкту, зустрілись з головою Мостівської сільської об’єднаної територіальної громади Надією Бабанською.

«Згуртувати людей дуже важко. Хлопці – молодці, об’єднались. Ми розуміємо, що за кооперативами майбутнє, тому сприяємо членам «Оберіг-Агро» в розвитку кооперативу в інтересах нашої громади», – підкреслила Надія Бабанська.

Під час зустрічі сторони обговорили питання стійкого розвитку кооперативу, сировинної бази, збуту та можливої співпраці.

Учасники кооперативу зіткнулися з масою технологічних і організаційних труднощів. Зокрема, енергозабезпечення лінії з брикетування виявилося непростим завданням, однак голова правління місцевого СПРАТ «Україна» Олександр Сіроштан погодився допомогти кооператорам-початківцям у цьому питанні.

Потужність лінії з брикетування – 250 кг паливних брикетів на годину, отже у новому паливному сезоні мешканці регіону будуть мати можливість використовувати альтернативне паливо. У зимовий сезон у теплицях члени кооперативу планують вирощувати зелень, а потім овочі.

Минулого тижня з робочим візитом відвідав Доманівську об’єднану територіальну громаду голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік , якого зацікавила пропозиція створення бійцями АТО пілотного проєкту.

(За інформацією департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА).

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button