Олександр Стаднік перевірив стан виконання ремонтних робіт у радіологічному корпусі Миколаївського обласного онкологічного центру (ФОТО)


14:0815.07.2020
Share Button

У вівторок, 14 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік проінспектував стан виконання капітального ремонту у Миколаївській обласній клінічній лікарні. 

Зараз на об’єкті вже виконано утеплення та оздоблення фасаду із заміною вікон, змонтовані нові інженерні мережі – вентиляція, опалення, водопостачання, електричні мережі, змонтована система пожежної сигналізації.

Завершено роботи з внутрішнього оздоблення приміщень першої черги та частково другої. Розпочати роботи з утеплення та ремонту покрівлі, повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Проєктом, окрім будівельних робіт, передбачено встановлення гамма-терапевтичного апарату «TERABALT» та рентгенівського комп’ютерного томографа. Наразі для закладу вже придбано високовартісне обладнання, у тому числі автоматичний гістологічний процесор, система Сигінова для проведення променевої терапії, лапароскопічне обладнання, гама-терапевтичний апарат для високодозованої брахіотерапії, лікувальні засоби для хіміотерапії та інше.

Фінансується капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру за рахунок коштів ДФРР ( у 2019р.), його вартість складає 81,7 млн гривень. З обласного бюджету (у 2020 р.) виділено на співфінансування на суму 8,2 млн гривень.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

«На жаль, хвороба не обирає ні віку, ні часу. Біда може прийти до кожного з нас. Це можуть бути наші рідні та близькі, чиїсь бабусі, дідусі, батьки, діти…Наше завдання, як представників влади, створити найбільш комфортні умови перебування у диспансері та отримання лікування на сучасному обладнанні. Упевнений, що оновлений радіологічний центр дозволить якісно поліпшити рівень надання медичної допомоги онкологічним хворим» – зауважив Олександр Стаднік.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button