Миколаївські УАЛівці утворили живий ланцюг до Дня Соборності і заспівали «Україну» (ФОТО, ВІДЕО)


12:4422.01.2020
Share Button

Сьогодні Україна відзначає День Соборності. Цієї події не залишись осторонь студенти миколаївського осередку Української академії лідерства. Зранку вони зібралися на Соборній вулиці, щоби влаштувати традиційний живий ланцюг, нагадати з яких міст вони приїхали та заспівати «Україну» Тараса Петриненка.

Про це повідомляє ІншеТВ.

«Це традиційна форма акцій до Дня Соборності, коли всі люди об’єднуються в одне спільне коло, або колону, аби показати наскільки вони єдні. Сьогодні по містам України проводиться багато таких акцій. Наша мета – нагадати про єдність всього українського народу, який з Заходу до Сходу є українським, незалежно від того, по який бік Дніпра живуть люди. Це важливо і в складні часи і в мирні – триматися разом і мати відповідальність всіх за всіх. Це вулиця Соборна і до Дня Соборності дуже знакове місце. Буде живий ланцюг, ми будемо співати пісню «Україна». Студенти будуть називати, з яких міст вони приїхали до Миколаєва навчатися. Це дійсно вся Україна, в тому числі Крим і Донецька область», – розказала студентка УАЛу і координаторка акції Богдана Гриців.

«Особливість нашої організації в тому, що ми намагаємось бути свідомою молоддю, для якої великою цінністю є наша держава. В нашому осередку навчаються люди з 21 області України. Соборність сама по собі для нас є наочною кожного дня. У нас є люди з окупованих територій, з Криму. Зараз, в контексті гібридної війни і сутички зі східним сусідом, Україні дуже важливо залишатися Соборною, цілісною і єдиною. Зараз не час для якихось протиріч, таких як Захід проти Сходу чи мовних питань. Зараз важливою проблемою є єдність народу. Ми хочемо привернути до цього увагу миколаївців, прив’язати історичний контекст 22 січня 1919 року, коли УНР і ЗУНР об’єднались проти всі протиріччя, які могли цьому завадити. Для мене це дуже знакова дата, на рівні з Днем Незалежності, тому я тут», – додав студент УАЛу Михайло Тимо.

Читайте: Когда мы едины, мы непобедимы. Зеленский поздравил украинцев с Днем Соборности (ВИДЕО)

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button