«Маємо керуватись інтересами та потребами людей», – Олександр Стаднік на зустрічі з перевізниками Миколаївської області (ФОТО)


16:3122.10.2019
Share Button

Безпечність транспортних засобів у осінньо-зимовий період, боротьба з нелегальними перевізниками та АЗС,пільгові перевезення пасажирів та компенсація за них, стан доріг області – ці та інші питання обговорив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік на нараді з підприємцями, які надають послуги з перевезення пасажирів на території Миколаївської області у вівторок, 22 жовтня.

Про це повідомляють в прес-службі Миколаївської ОДА. 

Очільник області наголосив присутнім, що перш за все у своїй роботі усі мають керуватись інтересами та потребами людей.

«Усі перевізники мають забезпечити повну готовність транспортних засобів до складних погодних умов. В свою чергу, відповідним обласним службам доручив вжити всі необхідні заходи, щоб негода не захопила нас «зненацька». Крім того, я звернувся до Уряду, з пропозицією надати для Миколаївської області сучасну снігоочисну техніку, адже як показує досвід минулих років, область цього дійсно потребує», – зазначив Олександр Стаднік.

Крім того, голова ОДА доручив управлінню Укртрансбезпеки Миколаївської області провести роботу з припинення діяльності нелегалів, відзначивши, що через місяць очікує побачити реальні результати.

Щодо питання пільгових перевезень та компенсації за них, Олександр Стаднік зауважив, що ця тема для Миколаївщини полягає у площині взаєморозуміння підприємців та органів влади.

«Існує декілька інструментів, які дозволяють перевізникам здійснювати безоплатне перевезення пільговиків та отримувати за це компенсацію. Надав відповідні доручення. Впевнений, що спільно знайдемо саме той інструмент, який відповідає особливостям Миколаївської області і задовільнить потреби всіх, в першу чергу, соціально незахищених людей», – додав він.

Голова ОДА відзначив, що ремонт доріг і взагалі приведення до ладу інфраструктури області – один з головних напрямків роботи наразі.

«Загалом, вважаю сьогоднішню зустріч з перевізниками продуктивною. Впевнений, я був почутий і в подальшому ми всі разом працюватимемо в інтересах громади Миколаївщини», – прокоментував Олександр Стаднік.

Як повідомляло Інше ТВ, “Вимагаю чесності”. Олександр Стаднік зустрівся з кандидатами на посади голів РДА за програмою LIFT (ФОТО)

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button