Майже 64 тисячі дітей оздоровлено влітку цьогоріч на Миколаївщині


16:5322.10.2019
Share Button

Протягом літньої оздоровчої кампанії 2019 року послугами оздоровлення та відпочинку, а також іншими формами активного відпочинку охоплено 63 тисячі 806 дітей шкільного віку.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі у ході селекторної наради Міністерства соціальної політики України з питань підбиття підсумків оздоровлення дітей у вівторок, 22 жовтня.

«У цьому році дитячим оздоровленням займалися 24 заклади з 27, які було акредитовано. Оздоровлено було майже 64 тисячі дітей. Видатки на оздоровлення склали більше 35 млн грн. Крім того, 56 дітей з шкіл-інтернатів були відправлені за кордон – у Сполучені Штати Америки та Італію», – відзначив Олександр Трайтлі.

Заступник голови ОДА доповів, що за результатами оздоровчого сезону сталася одна надзвичайна ситуація у дитячому оздоровчому таборі «Салют», де внаслідок недотримання санітарних норм отруїлося 25 дітей.

«Одразу зреагувала наша комісія – обласний штаб, я особисто з керівниками обласних департаментів соціального захисту та охорони здоров’я і Держпродспоживслужбою здійснили  виїзну перевірку у той же день у центральну районну лікарню, де знаходилися діти на лікуванні і в сам заклад. Наступного дня ми провели засідання регіонального штабу, де було прийнято рішення щодо повторної перевірки цього закладу і його функціонування. Але внаслідок цієї надзвичайної ситуації, керівництво закладу прийняло рішення і припинило надавати послуги з оздоровлення дітей, звернувшись до Міністерства, аби його виключили з реєстру оздоровчих закладів», – розповів Олександр Трайтлі, зауваживши, що питання здоров’я дітей є ключовими в області.   

У свою чергу, у Міністерстві підкреслили чіткість відпрацювання ситуації на обласному рівні, та подякували на реакцію області щодо спалаху і подальших дій.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button