Громада Первомайська заслуговує на новий басейн, – Олександр Кушнір


13:4618.04.2019
Share Button

Про це заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір заявив під час робочої поїздки до Первомайщини у середу, 17 квітня.

Ідея створення у Первомайську басейну належить місцевій ініціативній молоді, яка проводила опитування у соціальних мережах та навіть зібрала близько 4 тисяч підписів на її підтримку.

У ході спілкування Олександра Кушніра з активними юнаками та дівчатами було досягнуто розуміння як  виглядатиме новий басейн і функціонуватиме комплекс. При цьому було відзначено, що багатофункціональність та енергоефективність мають бути його основними критеріями.

Найближчим часом буде вжито заходів для винайдення коштів для запуску проекту, на розробку якого піде 3-4 місяці.

«Сьогодні прийняли рішення, що басейн у місті має бути. Для цієї потреби підходить будівля котельні місцевого водоканалу, яка на даний момент не функціонує, але придатна і буде перероблена під великий басейн та ще одне приміщення під малий. Ми всі повинні об’єднатися навколо цієї ініціативи, бо первомайці заслуговують на те, щоб мати сучасні місця дозвілля. Одним з яких, безперечно, стане новий басейн», – наголосив Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА відзначив, що прийняття таких рішень без узгодження на центральному рівні, як це було раніше, стало можливим завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенком, яка надала повноваження громадам самостійно вирішувати будь-які значущі питання.

«Впевнений, що цей проект знайде відображення у Перспективному плані, і буде реалізований у найближчі роки, і жителі Первомайщини отримають комфортні умови для занять плаванням», – акцентував Олександр Кушнір.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button