Сьогодні, 4 серпня, представники КП «Миколаївські парки» викликали поліцію у парк «Ліски» через порушення, скоєне підрядником КП «Миколаївводоканал».
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці КП «Миколаївські парки», передає Інше ТВ.

«Працівники КП «Миколаївські парки» затримали самоскид підрядників водоканалу, які вивантажували землю, змішану з будівельним сміттям, неподалік від зеленої зони. На місце події було викликано поліцію та представників екологічної інспекції. Спільно з ними складено відповідні акти фіксації порушення. Винні понесуть відповідальність згідно із законом», – зокрема, мовиться в повідомленні.




Як повідомляло Інше ТВ, Управління екології Миколаївської ОВА відмовило у видачі висновку з ОВД щодо будівництва АЗС у Миколаєві, задля чого треба було знести 182 дерева