INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО)

28.03.2025
in Миколаїв, Суспільство
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО)

фото: Олег Головатенко / LRT

Делегація педагогів із Шевченківської громади Миколаївської області на чолі з головою Олегом Пилипенком відвідала Литву, щоб ознайомитися з місцевою системою освіти та перейняти досвід для відбудови школи в селі Зелений Гай, зруйнованої російськими військами.

Візит, що тривав з 24 до 27 березня, є частиною міжнародного проєкту, який реалізується за підтримки Литви та Тайваню. До складу делегації увійшли 10 осіб: голова громади, представники відділу освіти та директори шкіл.

Схожі матеріали

В Николаевской области за неделю – 18 пожаров в экосистемах

З 5 пожеж за добу на Миколаївщині чотири були в екосистемах

17.05.2025
Миколаїв, увага: сьогодні тимчасові зміни у русі трьох тролейбусних маршрутів

Миколаїв, увага: сьогодні тимчасові зміни у русі трьох тролейбусних маршрутів

17.05.2025

Про це пише LRT.lt, передає Інше ТВ.

У рамках візиту педагоги з Миколаївщини відвідали Центральне агентство управління проєктами (CPVA) у Вільнюсі і Міжнародну українську школу (МУШ), обговорили співпрацю з представниками CPVA та французької компанії Neo Eco, які долучилися до відбудови школи в Зеленому Гаї, вивчали литовську систему освіти в Національному агентстві тощо.

Голова Шевченківської громади Олег Пилипенко розповів про героїчну роль громади під час війни і додав, що школа тепер відбудовується за підтримки Литви і буде названа на честь колег, які загинули.

Керівниця проєкту з литовської сторони Вілма Ковальова пояснила суть ініціативи: «Цей проєкт втілюється Литвою та українцями, він фінансується з державного бюджету Литви та Тайваню. Основна мета – відбудувати школу та сховище, щоб діти мали інфраструктуру для навчання».

За словами Ковальової, проєкт із бюджетом 2,7 млн євро, з яких 1,35 млн надає Тайвань, триватиме до 2026 року і реалізується за участі CPVA, Neo Eco та фонду «Ukraine Resilience». Як зазначив Пилипенко, школа в Зеленому Гаї стане не лише навчальним закладом, а й символом стійкості громади, яка вистояла в умовах війни та окупації, і прикладом для інших регіонів України.

фото: Олег Головатенко / LRT

Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 2
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 12
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 4
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 13
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 6
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 14
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 8
Педагоги з Миколаївщини переймали досвід Литви для відбудови школи (ФОТО) 15

Як повідомляло Інше ТВ, в червні 2024 року Кабінет міністрів Литви схвалив дві нові двосторонні ініціативи підтримки України – реконструкцію школи у с. Зелений Гай (Шевченківська громада, Миколаївська область) і програму реабілітації та реінтеграції поранених і постраждалих в Україні.

Next Post
Рятувальники Миколаївщини ліквідували наслідки російської атаки на Вознесенськ (ФОТО, ВІДЕО)

Рятувальники Миколаївщини ліквідували наслідки російської атаки на Вознесенськ (ФОТО, ВІДЕО)

Рекомендації

ЗСУ знищили ще 910 російських загарбників, 2 ППО. Повні втрати ворога

У ворога на фронті кількісна перевага, – Генштаб

12 місяців ago
Только Westinghouse. Энергоблок №3 ЮУ АЭС впервые загружен одним топливом

1-й энергоблок Южно-Украинской АЭС ушел на планово-предупредительный ремонт

5 років ago
Слава Романчука докатилась до Голливуда – Джонни Депп хочет построить подземные тоннели между своими домами

Слава Романчука докатилась до Голливуда – Джонни Депп хочет построить подземные тоннели между своими домами

8 років ago
Новый способ «отъема денег»: жительница Первомайска заплатила 22 тыс.грн. за несуществующий «выигранный автомобиль»

Справа чесько-української банди псевдобанкірів-шахраїв – поліція Чехії хоче висунути звинувачення проти 20 осіб

1 місяць ago
Школа государственного управления приглашает участников АТО на учебу в Николаеве

Розвідка підтримує звʼязок із полоненими військовими з Азовсталі, – Монастирський

3 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • З 5 пожеж за добу на Миколаївщині чотири були в екосистемах
  • Миколаїв, увага: сьогодні тимчасові зміни у русі трьох тролейбусних маршрутів
  • За добу на фронті – 145 боїв, 52 з них – на Покровському напрямку (КАРТИ)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV