INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Актуальні цифри для фізичних осіб – платників єдиного податку першої – третьої груп!

07.01.2025
in Миколаїв, Економіка
Актуальні цифри для фізичних осіб – платників єдиного податку першої – третьої груп!

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що з 01.01.2025 відповідно до статей 7 та 8 Закону України від 19 листопада 2024 року № 4059-IX «Про Державний бюджет України на 2025 рік» установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 3028 грн та мінімальної заробітної плати – 8000 гривень. 

Звертаємо увагу, що згідно з Податковим кодексом України (далі – Кодекс) граничний обсяг доходу для платників єдиного податку першої – третьої груп розраховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Схожі матеріали

У Миколаєві хочуть скоротити до 350-400 кількість рекламних конструкцій (ВІДЕО)

У Миколаєві хочуть скоротити до 350-400 кількість рекламних конструкцій (ВІДЕО)

09.05.2025
На Миколаївщині перевірили продавців підакцизних товарів – нарахували понад 247 тис.грн. штрафів (ФОТО)

На Миколаївщині перевірили продавців підакцизних товарів – нарахували понад 247 тис.грн. штрафів (ФОТО)

09.05.2025

Отже, у 2025 році розмір доходу для фізичних осіб – платників єдиного податку не повинен перевищувати такі суми для:

першої групи платників єдиного податку –  1 336 000 грн;

другої групи платників єдиного податку – 6 672 000 грн;

третьої групи платників єдиного податку – 9 336 000 гривень.

Щодо ставок єдиного податку повідомляємо таке.

Максимальний місячний розмір єдиного податку у 2025 році для ФОП – платників єдиного податку:

першої групи становить 302,80 грн,

другої групи – 1600 гривень.

Відповідно до п. 293.3 ст. 293 Кодексу відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

1) 3 відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з Кодексом;

2) 5 відсотків доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

При цьому слід враховувати, що до сум доходу, зазначеного у  п. 293.4 ст. 293 Кодексу, ставка єдиного податку для платників єдиного податку першої – третьої групи (ФОП) встановлюється  у розмірі 15 відсотків. 

Поряд з цим акцентуємо увагу, що з 01.01.2025 ФОП – платники єдиного податку є платниками військового збору.

Інформуємо, що з питань застосування норм податкового законодавства платники податків можуть звернутися на «гарячі лінії» Головного управління ДПС у Миколаївській області (https://mk.tax.gov.ua/kontakti/) або безпосередньо до центрів обслуговування платників державних податкових інспекцій області (http://mk.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/).

Next Post
Протягом доби авіація Сил оборони завдала 11 ударів по районах зосередження ворога – Генштаб

Від початку доби на фронті відбулося 128 боєзіткнень - Генштаб

Рекомендації

У Києві спільний офіс відкривають Фінська конфедерація бізнесу EK і Торгова палата EastCham Finland

У Києві спільний офіс відкривають Фінська конфедерація бізнесу EK і Торгова палата EastCham Finland

1 рік ago
Северный, можете поаплодировать, – исполком наконец согласовал достройку дороги по Архитектора Старова

Исполком согласовал выделение средства на ремонты дорог и уличного освещения

7 років ago
Пойманный на взятке в $2 тыс. начальник управления Николаевской ОГА Петр Каминский отделался штрафом в 25,5 тыс.грн.

Осужденный за взятку чиновник Николаевской ОГА Каминский уволился самостоятельно, но взял при этом 70 тысяч «отпускных»

7 років ago
Известный антивирусный сервис обвинили в автоматической установке майнинговых программ

Известный антивирусный сервис обвинили в автоматической установке майнинговых программ

3 роки ago
Україну створив Сталін, Київ – “ісконно русскіє зємлі”, Закарпаття хоче в Угорщину, – що ще сказав Путін Карлсону

Україну створив Сталін, Київ – “ісконно русскіє зємлі”, Закарпаття хоче в Угорщину, – що ще сказав Путін Карлсону

1 рік ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • YouTube заблокував канал Арестовича з монетизацією від $15,7 до 30 тис. щомісяця. Кого забанили ще
  • Макрон – після розмов із Трампом: якщо Росія не погодиться не безумовне припинення вогню – будемо діяти всією Європою
  • Після затримання шпигунів на Закарпатті Угорщина звинуватила Україну і вислала наших дипломатів
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV