Для росіян завжди знайдуться 2 метри землі в полях під Новомихайлівкою: миколаївські десантники показали чергове ВІДЕО

Для росіян завжди знайдуться 2 метри землі в полях під Новомихайлівкою: миколаївські десантники показали чергове ВІДЕО 1

За останні дні росіяни спробували знову прорвати оборону «79-ки» на Курахівському напрямку — і знову «відхопили» міцного десантного від наших воїнів.

Чергове відео опубліковано на телеграм-каналі 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади, передає Інше ТВ.

«Потужні детонації ворожих танків, відірвані башти, палаючі БМП, скалічена піхота — ось найкраща реклама набору чергового фаршу для російського війська.

Хотіли 200 тисяч рублів і трикімнатну квартиру у Києві, а отримали два метри землі в полях під Новомихайлівкою.

Так буде з кожним, хто прийде до нас зі зброєю», – йдеться в дописі до відео.

Підтримайте донатом Таврійських десантників: https://79dshv.mil.gov.ua/support

Як повідомляло Інше ТВ, Генштаб у вчорашньому підсумковому зведенні щодо ситуації на фронті 7 липня особливо відзначив миколаївських десантників – воїнів «79-ки».

Exit mobile version