INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Житель Снігурівки ошукав понад 70 таксистів зі всієї країни

21.05.2024
in Миколаїв, Кримінал
В Первомайську волонтерка привласнила 570 тис.грн., які збирали на авто для ЗСУ

Замовляючи через додаток послуги таксі, зловмисник просив водіїв поповнити мобільний, коли ж бажана сума опинялась на рахунку, кошти виводив на банківську карту та викидав сім-картку. У такий спосіб 32-річний снігурівчанин ошукав 74 особи. Нині слідчі разом із прокурорами скерували до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

До поліції Миколаєва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Вінниці, Дніпра, Тернополя та Черкас упродовж минулого року надходили заяви від водіїв одного і того ж онлайн-сервісу виклику таксі про те, що невідома особа, замовляючи поїздку, заволоділа коштами заявників. Суми варіювались від 350 до 3200 гривень.

Схожі матеріали

З початку року на Миколаївщині зареєстровано 78 нових випадків ВІЛ та 10 нових випадків СНІДу

У квітні на Миколаївщині виявили 39 нових випадків ВІЛ-інфекції, зокрема – інфікована одна дитина

10.05.2025
Гарний приклад. Студенти Миколаївського будівельного коледжу активно долучені до організації громадського простору міста

Гарний приклад. Студенти Миколаївського будівельного коледжу активно долучені до організації громадського простору міста

10.05.2025

У ході низки слідчих та оперативно-розшукових заходів оперативники та слідчі відділення поліції № 2 Баштанського районного відділу поліції за оперативного супроводу регіонального управління кіберполіції та співробітників управління карного розшуку обласного главку поліції викрили та встановили особу афериста.

– 32-річний мешканець Снігурівки, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайств, через додаток замовляв послуги таксі до адмінбудівель держорганів різних міст. А коли йому перетелефоновував водій, представлявся прокурором чи іншим посадовцем, щоб увійти в довіру, і просив таксиста поповнити його мобільний рахунок. Грошові кошти обіцяв повернути по завершенню замовленої поїздки. Потерпілі виконували прохання замовника, приїжджали за вказаною адресою, але додзвонитись клієнту вже не могли. Таким чином зловмисник ошукав більше 70 осіб на загальну суму понад 70 тисяч гривень, – розповів начальник відділення поліції у Снігурівці Сергій Заєць.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство, вчинене повторно».

Нині слідчі завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт до Снігурівського відділу Баштанської окружної прокуратури, який затвердили та скерували до суду для розгляду по суті прокурори.

Чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.

Нагадаємо: Поліцейські Миколаївщини заочно повідомили про підозру колаборантці зі Снігурівщини, яка втекла до Європи

Next Post
Наша авіація завдала 6 ударів по ворогу, ракетники і артилеристи уразили 4 райони його зосередження, склад боєприпасів та 2 місця розгортання станцій РЕБ – Генштаб

Кількість боєзіткнень на фронті з початку доби зросла до 74 – зведення Генштабу на 16.00

Рекомендації

Даже Трамп понял, что со СМИ лучше дружить. Даже с теми, кто его не любит

Конгресс США расследует нарушение правил переписки Иванкой Трамп

6 років ago
Запоріжжя під ракетними обстрілами – горять житлові будинки (ВІДЕО)

Запоріжжя під ракетними обстрілами – горять житлові будинки (ВІДЕО)

2 роки ago
На Стад де Франс перепутали Албанию с Андоррой, а извинились перед Арменией

На Стад де Франс перепутали Албанию с Андоррой, а извинились перед Арменией

6 років ago

Сегодня последний день смены места голосования

6 років ago
“Укрпочта” обещает стать национальным мобильным кошельком и аналогом eBay заодно

Оформить подписку на газеты-журналы онлайн? Уже можно – Укрпочта запустила такой сервис

5 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • У США суд скасував рішення про припинення фінансування для “Радіо Свободи”
  • У Києві Зеленські та лідери “коаліції рішучих” вшанували памʼять загиблих українських воїнів (ФОТО, ВІДЕО)
  • Новий американський Папа. Хто він такий і як ставився до України
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV