На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів – з рибою та сітками (ФОТО)


13:5018.02.2024

У правопорушників правоохоронці вилучили більше 100 одиниць біоресурсів. За незаконне  зайняття рибним промислом  рибалкам загрожує до трьох років обмеження волі.   

Вчора, 17 лютого, під час відпрацювання території неподалік с. Новопетрівське Костянтинівської громади дільничні інспектори відділення поліції № 6 Миколаївського райуправління виявили на березі річки Південний Буг двох чоловіків, які змотували сітки із уловом та човен.   

На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 1
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 9
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 3
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 10
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 5
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 11
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 7
На Миколаївщині на березі Південного Бугу затримали браконьєрів - з рибою та сітками (ФОТО) 12

У рибалок поліцейські вилучили заборонені риболовні знаряддя, човен, 64 тарані, 17 плоскирок, 12 карасів, вісім окунів, шість щук та судак. Рибу правоохоронці здали на відповідальне зберігання співробітникам екологічної інспекції, яких викликали на місце події після виявлення правопорушення. За підрахунками екологів, рибалки-правопорушники внаслідок своїх протиправних дій спричинили збитків державі на суму 190 тисяч гривень.     

Відносно браконьєрів дізнавачі поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.  

В поліції нагадали:

Риболовля у осінньо-зимовий період дозволяється виключно поза межами зимувальних ям та лише зимовими вудками. При цьому загальна кількість гачків не повинна бути більше 7 на одного рибалку.  

Закон забороняє використання одинарних з’єднаних між собою подвійних і потрійних гачків без мормишки, природної або штучної приманки та риболовлі за допомогою багренії. 

Також рибалкам слід пам’ятати про засоби для вимірювання маси та довжини риби. Наприклад, добова норма вилову становить 3 кг плюс одна особина, розмір якої перевищує мінімальний дозволений для вилову. 

Нагадаємо, 14 лютого на Миколаївщині браконьєр виловив 200 кг риби в Південному Бузі. Що йому буде (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube