INSHE.TV
Четвер, 4 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

Дві мешканки Миколаєва віддали псевдобанкірам-шахраям 336 тисяч гривень

18 Квітня 2023, 10:06
у Миколаїв, Кримінал
Дві мешканки Миколаєва віддали псевдобанкірам-шахраям 336 тисяч гривень

До відділення поліції №3 Миколаївського райуправління звернулись дві місцеві мешканки із заявами про те, що вони стали жертвами аферистів.

Шляхом обману зловмисники із карткових рахунків привласнили понад 300 тисяч гривень 50-річної жінки та понад 36 тисяч гривень 72-річної місцевої жительки.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Зі слів заявниць, до них телефонували невідомі, які представлялися представниками банку, та вказували на нібито проблеми з їхніми картковими рахунками. Так, 50-річна потерпіла, аби нібито зашкодити невідомим зняти грошові кошти з її картки, про що їй повідомив псевдобанкір, назвала особисті дані і втратила 304 тисячі гривень. За аналогічною схемою у 72-річної жительки обласного центру зловмисники заволоділи сумою понад 36 тисяч гривень.

За вказаними фактами слідчі відділення поліції № 3 Миколаївського районного управління розпочали кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 190 «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років.

Поліція нагадує, щоб уберегти себе від шахрайських дій не надавайте персональні дані незнайомцям. У жодному разі не можна повідомляти ПІН-код та CVV2 своєї банківської карти, а також логін та пароль для доступу в інтернет-банкінг. Не розголошуйте дані своїх персональних карток, навіть якщо вас про це просить працівник банку. Самостійно зателефонуйте у відділення або на гарячу лінію банку. Якщо фінансовій установі дійсно потрібна якась інформація, повідомте її під час особистої зустрічі в офісі.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте та одразу звертайтесь до поліції.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині кіберполіцейські припинили злочинну діяльність групи онлайн-шахраїв, які «продали» неіснуючих товарів на 0,5 млн.грн. (ФОТО)

Попередній запис

Ріші Сунак попав в скандал, щодо нього йде розслідування

Наступний запис

За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 18 цивільних об’єктів

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv