INSHE.TV
Середа, 25 Червня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

Горіла база відпочинку в Грушівці. Що за добу гасили миколаївські рятувальники (ФОТО)

15.05.2022
у Миколаїв, Надзвичайні події
Горіла база відпочинку в Грушівці. Що за добу гасили миколаївські рятувальники (ФОТО)

За чергову добу пожежно-рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області здійснено 5 виїздів на гасіння пожеж, 4 з яких в житловому секторі.

Про це повідомили зранку 15 травня в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Так, загасили дві пожежі гаражів на території приватних домоволодінь. Горіння будов зареєстровано у мм Первомайськ та Миколаїв. Вогнеборці 23 та 5 державних пожежно-рятувальних частин пожежі ліквідували на площах 3 кв. м та 10 кв. м. В першому врятовано автомобіль ВАЗ 2114. Причиною займання слугувало необережне поводження з вогнем при спалювання сміття. На пожежі гаражу в Миколаєві знищено автомобіль BMW. Її причина встановлюється.

Також була одна пожежа в житлі. Внаслідок займання господарчої споруди по вул Тернопільській м. Миколаєва вогонь перекинувся на дах поряд розташованого житлового будинку. Вогнеборці 5 ДПРЧ та чергова зміна оперативно-координаційного центру ліквідували пожежу на площі 70 кв. м. Постраждалих та травмованих немає. Через щільне задимлення рятувальники працювали в апаратах для захисту органів зору та дихання. Всього до гасіння залучалось 3 одиниці техніки ДСНС та 13 рятувальників. Додатково на місці працювали співробітники поліції. Причину займання встановлюють спеціалісти.

Окрім цього, пожежу літньої кухні ліквідували рятувальники 10 ДПРЧ. Про пожежу по вул. Центральній с. Зелений Яр Вознесенського району до Служби порятунку повідомили о 23:08. За допомогою ланки газодимозахисту вогнеборці ліквідували пожежу площею 20 кв. м о 00:05. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Була одна пожежа бази відпочинку в с. Грушівка Первомайського району. Рятувальники 23 ДПРЧ двома відділеннями ліквідували пожежу на площі 150 кв. м, врятувавши від повного знищення будівлю бази.

Піротехнічними групами відпрацьовано 24 звернення та вилучено 24 боєприпаси. Загалом з початку війни вилучено 1807 боєприпасів та відреаговано на 2782 заявки.

Рятувальники 2, 3, 4, 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ та аварійно-рятувальної частини АРЗ СП продовжують надавати технічну воду громадянам для побутових потреб.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві господарча споруда «підпалила» житловий будинок (ФОТО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv