INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Найважливіше

Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО)

17.12.2024
in Найважливіше, Політика
Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО)

У Львові відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, на якому обговорили результати роботи за цей рік та основні напрями діяльності в наступному.

Про це пише Офіс Президента України.

Схожі матеріали

Індія відкрила шлюзи на дамбі після перемир’я з Пакістаном

Індія відкрила шлюзи на дамбі після перемир’я з Пакістаном

11.05.2025
Кремль нарощує диверсії в Європі, Захід намагається публічно їх “не бачити”, –  Politico

Туск, Мерц і Келлог висловились про запропоновані Путіним переговори

11.05.2025

Програми підтримки громад, вітчизняне оборонне виробництво та зовнішньополітичну роботу України Глава держави назвав фундаментальними темами цього засідання.

«Стійкість на фронті, стійкість усередині України, стійкість відносин із нашими партнерами – усе це має важливе значення, і відповідні кроки передбачаються робочими документами стійкості – на рівні Офісу, уряду, парламенту. Прошу всіх вас робити максимум для підтримки фронту, сімей наших воїнів, а також виробництв, які задіяні для оборонних потреб», – сказав Президент.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на різних напрямках фронту й окремо – на території Курської області.

«Третю добу противник проводить інтенсивні наступальні дії на території Курської області. Активно застосовує підрозділи армії Північної Кореї. Північнокорейські найманці вже зазнали великих втрат. Українські захисники стійко тримають оборону та знищують особовий склад і техніку ворога», – зазначив Головком ЗСУ.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук наголосив, що План внутрішньої стійкості, який Володимир Зеленський представив у парламенті, передбачає, зокрема, функціонування стійких і спроможних громад.

«Окремо я хочу відзначити ухвалення Закону “Про міжнародне територіальне співробітництво України” у квітні цього року, який надав можливість для тісної співпраці не лише прикордонним регіонам, а й територіальним громадам з усіх куточків України, що сприятиме більш широкому та ефективному залученню міжнародної допомоги», – зауважив він.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, робота уряду сфокусована на восьми ключових напрямах: фінансова стійкість, відновлення, оборона, медицина, освіта, проходження опалювального сезону, соціальна підтримка та підтримка бізнесу. Зокрема, цьогоріч ресурс місцевих бюджетів становив понад 285 млрд грн, наступного року він зросте до 328 млрд грн.

«Уряд постійно приділяє значну увагу регіонам і громадам. Робимо все, щоб вони були сильними та спроможними», – додав Денис Шмигаль.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак наголосив, що вже близько 90 % рад на сесіях проголосували на підтримку Плану перемоги.

Він закликав представників місцевих і регіональних влад продовжувати докладати всіх можливих зусиль і працювати з іноземними елітами та суспільствами.

«Союзники й партнери сповнені рішучості допомагати нам і далі. Яскраві докази – чергові оборонні та санкційні пакети. Ми налагоджуємо активний діалог з адміністрацією обраного Президента Дональда Трампа. І я можу вам сказати, що команда Президента Трампа чітко усвідомлює значення України для глобальної безпеки», – зазначив Андрій Єрмак.

Загалом на засіданні були присутні 280 учасників, ще понад 1400 членів Конгресу, а також посли США, Франції, Данії, Австрії та Греції приєдналися онлайн.

Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО) 2 Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО) 4 Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО) 6 Підсумки засідання Конгресу місцевої та регіональної влади від Офісу Президента України (ФОТО) 8

Next Post
У Хмельницькому затримали голову Маріупольської МСЕК – брала хабарі просто під табличкою про корупцію (ФОТО)

У Хмельницькому затримали голову Маріупольської МСЕК - брала хабарі просто під табличкою про корупцію (ФОТО)

Рекомендації

Ошибка Зеленского. Кто такой Джо Байден, и чего от него ждать Украине

Байден їде в Єгипет і Камбоджу

3 роки ago
О стрельбе в Корабельном районе: пока напавший на членов ОФ «Кордон» будет под домашним арестом

Один издевался над матерью, другой – над бывшей женой: двум жителям Очаковского района за домашнее насилие дали условные сроки

4 роки ago
За минулу добу на Миколаївщині внаслідок россійських обстрілів пошкоджено 4 житлових будинка

За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 7 цивільних об’єктів

2 роки ago
Зарплату чиновников и министров «привяжут» к средней зарплате по стране – Зеленский поддержал решение правительства

Зеленский – на 100% проукраинский президент, он хочет видеть Украину сильной, – Кулеба

5 років ago
В Черновцах пес неделю ходил с пластиковой бутылкой на голове (ВИДЕО)

В Черновцах пес неделю ходил с пластиковой бутылкой на голове (ВИДЕО)

3 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • З початку року Міноборони допустило до експлуатації понад 50 зразків автомобільної техніки
  • Весняна посівна-2025 – аграрії засіяли ярими культурами вже 76% прогнозованих площ
  • Дощі, нічні заморозки в більшості регіонів України у понеділок, у високогір’ї Карпат сніг
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV