INSHE.TV
Неділя, 28 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Найважливіше

До уваги військових, які здійснили СЗЧ, але хочуть повернутись на військову службу: кого треба обов’язково поінформувати про повернення

3 Грудня 2024, 12:50
у Найважливіше, Суспільство
До уваги військових, які здійснили СЗЧ, але хочуть повернутись на військову службу: кого треба обов’язково поінформувати про повернення

Як повідомляло Інше ТВ, У військових, які пішли в СЗЧ, є час до 1 січня, щоб повернутись на службу, – ДБР

У Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону ще раз нагадали: до 1
січня 2025 року військовослужбовці мають можливість повернутися до військових частин та бути звільненими від кримінальної відповідальності.

Про це передає Інше ТВ.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України, введенням воєнного стану та проведенням загальної мобілізації суттєво збільшилась кількість вчинених військовослужбовцями кримінальних правопорушень, пов’язаних із самовільним залишенням місця служби та
дезертирством.

Законодавство передбачало лише реальне покарання у виді позбавлення волі на строк не менше 5 років військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину або вчинили дезертирство.

Однак, 21 листопада 2024 року прийнято Закон України № 4087-IX «Про внесення зміни до глави XII «Прикінцеві положення» Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який передбачає можливість продовження військової служби таким категоріям військовослужбовців без покарань.

Для цього військовослужбовцям, які вперше самовільно залишили місце служби або вчинили дезертирство, до 1 січня 2025 року необхідно прибути до відповідних військових частин або місць служби та заявити про намір повернутися до військових частин для подальшого проходження військової служби.

Крім того, вказані військовослужбовці мають поінформувати про це відповідні спеціалізовані прокуратури у сфері оборони, територіальні управління Державного бюро розслідувань, органи Національної поліції чи Територіального управління Військової служби правопорядку:

– Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону за тел.: (048) 752-80-52; (094)-94-66-002;
– Миколаївський ЗВ ВСП — (063)-491-43-84;
– ТУ ДБР (м. Миколаїв) — (096)-89-45-747;
– органи Національної поліції.

Водночас, тим військовослужбовцям, яким було призупинено військову службу, та які не пізніше 1 січня 2025 року добровільно прибудуть до військових частин для виконання конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, передбачено
поновлення грошового забезпечення та інших соціальних гарантій.

Наголошується, що військовослужбовці, які до 01.01.2025 повернуться до лав військових формувань, будуть звільнені від покарання за вчинення самовільного залишення місця служби та дезертирства.

Попередній запис

У США опублікували результати дворічного розслідування про причини виникнення COVID-19

Наступний запис

Франція і Британія обговорюють можливість знаходження своїх військ в Україні

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv