INSHE.TV
Четвер, 18 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Найважливіше

Країни G7 закликали росію припинити агресію і негайно вивести війська з території України – заява

27 Лютого 2023, 14:06
у Найважливіше, Політика
G7 и Всемирный банк требуют от Украины вернуть наказание за незаконное обогащение и продолжить уже начатые расследования

Країни G7 виступили із заявою, присвяченою роковинам вторгнення росії в Україну. У ній вони заявили про зобов’язання посилити дипломатичну, фінансову та військову підтримку українців, а кремль закликали припинити агресію.

Текст документу опублікувало представництво ЄС в Україні у понеділок, 27 лютого, передає «Слово і Діло».

Так, лідери G7 закликали росію «припинити агресію і негайно, повністю і беззастережно вивести свої війська з усієї міжнародно визнаної території України».

Крім того, в документі наголошується, що «безвідповідальна ядерна риторика росії неприйнятна», і будь-яке застосування хімічної, біологічної, радіологічної чи ядерної зброї «матиме серйозні наслідки».

«Ми, як і раніше, віддані координації зусиль щодо задоволення нагальних потреб України у військовому та оборонному устаткуванні, особлива увага приділяється системам та засобам протиповітряної оборони, а також необхідним боєприпасам та танкам», – йдеться у заяві.

G7 також пообіцяли продовжити надавати Україні гуманітарну, фінансову, енергетичну та економічну допомогу.

Країни Великої сімки знову заявили, що продовжуватимуть вводити санкції проти росії та домагатися від третіх країн, щоб вони не допомагали москві обходити обмеження.

«Ми прагнемо не допустити, щоб росія знайшла нові способи придбання передових матеріалів, технологій та військового та промислового обладнання з наших юрисдикцій, які вона може використовуватиме для розвитку своїх промислових секторів», – зазначається в документі.

Окремо зазначається намір у майбутньому обмежити експорт з росії алмазів.

У G7 також наголосили, що росія має оплачувати відновлення України, а заморожені російські активи залишаться заарештованими до закінчення війни.

«Ми єдині у нашій рішучості притягнути президента Путіна та винних до відповідальності відповідно до міжнародного права», – заявили лідери G7.

G7 також підтримали ініціативу щодо створення на базі Євроюсту нової структури – Міжнародного центру кримінального переслідування за злочини агресії. Він увійде до складу Спеціальної спільної слідчої групи та займеться збором, аналізом та зберіганням доказів злочинів агресії, скоєних проти України.

Як повідомляло Інше ТВ, Країни G7 ухвалили рішення щодо виділення Україні $39 млрд.

Попередній запис

Як у Миколаївському зоопарку білих ведмедів з «професійним святом» вітали (ВІДЕО)

Наступний запис

Перевезення краденого українського зерна: ще 3 капітанам російських суден повідомлено про підозру

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv