INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Найважливіше

На Бахмутському та Авдіївському напрямках противник продовжує здійснювати спроби прориву оборони наших військ – Генштаб

10.12.2022
in Найважливіше, Суспільство
Сили оборони відбили ворожі штурми поблизу 13 населених пунктів на Луганщині та Донеччині – Генштаб

Триває двісті дев’яноста доба російського широкомасштабного вторгнення.

Про ситуацію на фронті станом на вечір 10 грудня повідомили в Генеральному штабі ЗСУ, передає Інше ТВ.

Схожі матеріали

genshtab

Від початку доби вже зафіксовано 80 бойових зіткнень – Генштаб

09.05.2025
У Миколаєві хочуть скоротити до 350-400 кількість рекламних конструкцій (ВІДЕО)

У Миколаєві хочуть скоротити до 350-400 кількість рекламних конструкцій (ВІДЕО)

09.05.2025

Протягом доби противник завдав 15 авіаційних ударів, а також здійснив понад 15 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Вночі ворог завдав ударів імовірно іранськими ударними БпЛА “Шахед-136” по об’єктах енергетичної інфраструктури в Одеській та Миколаївській областях. 10 з 15 БпЛА вдалося перехопити.

Загроза завдання ворогом ракетних ударів по об’єктах енергетичної системи та критичної інфраструктури на всій території України зберігається і надалі.

Республіка білорусь продовжує підтримувати збройну агресію російської федерації проти України, надає інфраструктуру для підготовки підрозділів противника.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

На Слобожанському напрямку ворог здійснив обстріли з мінометів та ствольної артилерії по районах населених пунктів Зелене, Стариця, Огірцеве, Варварівка, Чугунівка, Дворічна та Рідкодуб Харківської області.

На Куп’янському та Лиманському напрямках вогневого ураження зазнали райони населених пунктів Кислівка, Табаївка, Піщане, Крохмальне, Берестове, Харківської області; Терни на Донеччині та Площанка, Діброва, Макіївка, Невське і Стельмахівка Луганської області.

На Бахмутському та Авдіївському напрямках противник продовжує здійснювати спроби прориву оборони наших військ. Здійснив обстріли позицій Сил оборони з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах понад двадцяти населених пунктів. Серед них – Верхньокам’янське, Спірне, Веселе, Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Біла Гора, Курдюмівка, Залізне та Авдіївка Донецької області.

На Новопавлівському напрямку ворог веде оборону та здійснює обстріли наших позицій з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії поблизу населених пунктів Велика Новосілка, Нескучне, Пречистівка та Вугледар на Донеччині.

На Запорізькому напрямку противник обстріляв понад 15 населених пунктів. Зокрема, Зелене Поле і Времівку Донецької області та Гуляйполе, Дорожнянку, Залізничне і Малу Токмачку на Запоріжжі.

На Херсонському напрямку ворог здійснив артилерійські обстріли низки населених пунктів Херсонської області, що поблизу лінії зіткнення. Вчергове вогневого ураження зазнало місто Херсон та його околиці.

З метою протидії численним випадкам дезертирства в підрозділах російських окупаційних військ на територіях Луганської області проводиться розсилка смс повідомлень абонентам мобільної мережі “Лугаком” з попередженням щодо кримінальної відповідальності за залишення місць несення служби та пунктів постійної дислокації військових частин.

Підтверджено ураження району зосередження окупантів на тимчасово зайнятій території Запорізькій області. Так, до 150 загарбників отримали поранення, 50 з них доставлено до лікарні у місті Мелітополь. Інформація щодо ліквідованих уточнюється.

На блокпостах навколо міста Бердянськ посилено контрдиверсійні заходи, зросла кількість військовослужбовців російських окупаційних військ, перевірки цивільних осіб стали проводити більш ретельно. Людей без місцевої реєстрації не пропускають до міста.

На тимчасово окупованій території Донецької області, в місті Горлівка, з 8 грудня поточного року окупаційна адміністрація пропонує представникам малого та середнього бізнесу переходити на віддалений режим роботи, у зв’язку з підвищенням ризику обстрілів нібито з боку Сил оборони. Для залякування місцевих жителів російські окупанти здійснили чотири обстріли центру міста із артилерії калібру 152 мм.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за поточну добу уразили 7 пунктів управління, 6 районів зосередження особового складу, район зосередження артилерії та склад боєприпасів противника.

Як повідомляло Інше ТВ, Цілі для ЗСУ. Скільки в Криму російських військових об’єктів і де (ФОТО, ВІДЕО)

Next Post
Чорногорію роздирає між Україною і рф і до чого тут Сербська церква (ФОТО)

Чорногорію роздирає між Україною і рф і до чого тут Сербська церква (ФОТО)

Please login to join discussion

Рекомендації

“Укртрансгаз” планирует создать реабилитационный центр для военных, при этом втрое увеличив платежи в госбюджет

“Нафтогаз” отстранил президента “Укртрансгаза”, но просит не переживать

8 років ago
Маразм крепчает: судья в США отправил своих помощников ловить покемонов

Игру Pokemon GO переделали из-за пандемии коронавируса. Теперь покемонов можно ловить не выходя из дома

5 років ago
Завидуем молча: уже в 325 жилых домах Николаева нагрелись батареи, с теплом и 93 объекта социальной сферы

“Нафтогаз” призвал выключить отопление как можно скорее

9 років ago
Что происходит с телеканалом  “112 Украина”? Кто его владелец, и кто хочет купить

Власть переменилась? На “112 Украина” отказались от программ “Радио Свобода” в пользу Медведчука

7 років ago
Друга ракета вчора розірвалася у Мішково-Погорілівській громаді (ФОТО)

Друга ракета вчора розірвалася у Мішково-Погорілівській громаді (ФОТО)

10 місяців ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Мерц пригрозив Росії новими санкціями через Україну: що відомо
  • YouTube заблокував канал Арестовича з монетизацією від $15,7 до 30 тис. щомісяця. Кого забанили ще
  • Макрон – після розмов із Трампом: якщо Росія не погодиться не безумовне припинення вогню – будемо діяти всією Європою
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV