З дорогами в країні дійсно біда – проїхати до Києва і між містами вже просто неможливо, асфальт зійшов зі снігом, а там, де снігу не було, все одно яма на ямі – як у Миколаєві на Варварівському мосту, ремонт якого триває вже більше року, а стан покриття тепер гірший, ніж до початку ремонту.
Ситуація настільки складна, що уряд прийняв спеціальне доручення щодо готовності до ремонту. Про це повідомила Юлія Свириденко.
-Доручила Віце-премʼєр-міністру з відновлення України Олексію Кулебі разом з Державним агентством відновлення терміново забезпечити готовність до виконання поточного ремонту автомобільних доріг загального користування. Насамперед це стратегічно важливі маршрути, які забезпечують логістику для потреб оборони, життєзабезпечення громад, а також роботу критичної інфраструктури.
Роботи мають бути початі, щойно це дозволять погодні умови.
У державному бюджеті на 2026 рік передбачені видатки на ремонт автошляхів. Уряд працює над забезпеченням додаткового фінансування.
