INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Економіка

Скільки грошей українці знімають в банкоматах: суми в Україні та за кордоном

21.05.2025
in Економіка
Банковские карты для получения пенсий выбрали  71%  пенсионеров Николаева

У I кварталі 2025 року середня сума однієї операції зі зняття готівки зросла на 18% р/р до 4735 гривень. За кордоном величина одного зняття вдвічі більше ніж в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Огляд банківського сектору НБУ (I квартал 2025 року).

Схожі матеріали

Руслан Кравченко: Викрито ще двох працівників ДПС, які торгували конфіденційною інформацією

Руслан Кравченко: Викрито ще двох працівників ДПС, які торгували конфіденційною інформацією

21.05.2025
На Николаевщине прокуратура вернула 20 миллионов бюджетных средств

Опендатабот: 41% держкомпаній виявилися збитковими

21.05.2025

У власній мережі банкоматів банку-емітента картки українці знімають більші суми – у середньому 5033 гривень. У банкоматах інших банків-резидентів – 3651 гривню.

За даними НБУ, за кордоном величина одного зняття вдвічі більша, ніж в Україні, та складає 8730 гривень.

З початку 2025 року частка готівкових операцій з платіжними картами відновила скорочення, становивши вже менше 5% за кількістю операцій. Але за сумою вона становить 34,9%.

Мережа банкоматів зросла в І кварталі до 30,4 тисяч за рахунок помітного збільшення ПТКС в окремих приватних банків. Більше половини (17,3 тисяч банкоматів) – ПриватБанку.

Мережа POS-терміналів стрімко зростає з середини 2022 року. У І кварталі лідерами приросту були Приватбанк та НоваПей (+10,0 тисяч штук та +6,2 тисяч одиниць відповідно). Також помітно зросла мережа приватних банків. Загалом у І кварталі учасники ринку збільшили мережу на 26,5 тисяч до 549 тисяч.

У І кварталі кількість активних платіжних карток помітно збільшилася лише в державних банків. Найбільше зростання відбулося в Приватбанку. Кількість активних карток єдиного небанку-емітента – компанії НоваПей дещо зросла. Загалальна кількість становила 59,5 млн штук.

У І кварталі кількість структурних підрозділів банків скоротилася лише на 16 відділень 4966. Мережа державних (разом з Приватбанком) і приватних банків зменшилася по сім філій кожна відповідно. Найбільше підрозділів закрили в Києві.

Облікова чисельність штатних працівників зростала третій квартал поспіль та досягла 96,4 тисяч, з них 19,1 тисяч у ПриватБанку.

Кількість банків Україні скоротилася до 60. У березні банк Портал самостійно віддав банківську ліцензію, тож кількість діючих в Україні банків за квартал зменшилася до 60. Ураховуючи мізерну частку активів фінустанови (0,01% від чистих активів сектору), її виведення з ринку не мало значного впливу на банківський сектор.

Next Post
На Миколаївщині впіймали браконьєра з уловом 252 густери – збитки перевищили 390 тис.грн. (ФОТО)

На Миколаївщині впіймали браконьєра з уловом 252 густери – збитки перевищили 390 тис.грн. (ФОТО)

Рекомендації

Аналоговнет, может уничтожить Британию. В рф испытали межконтинентальную баллистическую ракету “Сармат” (ВИДЕО)

путин грозит поставить на боевое дежурство до конца года новые ядерные ракеты “Сармат”

3 роки ago
В зоне боевых действий на Донбассе ранены 6 украинских военнослужащих

Сутки в зоне ООС: 2 нарушения режима тишины – у Песков и Авдеевки

5 років ago
Запланированную на сегодня в Николаеве разводку мостов перенесли

Запланированную на сегодня в Николаеве разводку мостов перенесли

3 роки ago
НБУ устроит стресс-тесты еще двадцати крупнейшим украинским банкам

Нацбанк зарегистрировал первые коллекторские компании в Украине

4 роки ago
Консулу РФ в Киеве вручили ноту протеста из-за нарушения прав украинцев в России

Россия – не единственная. Какие еще страны считает опасными МИД Украины

7 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • У Миколаєві затримали містянина з майже кілограмом канабісу (ФОТО)
  • “Жодного євро від ЄС” – депутати Європарламенту від 4 партій вимагають позбавити Угорщину виплат
  • У центрі Миколаєва один чоловік вдарив ножем іншого і втік на автівці – за що, розбиратиметься поліція
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV