INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Економіка

На Буковині група Тигипка будує завод з переробки фруктів та ягід

04.05.2025
in Економіка
На Буковині група Тигипка будує завод з переробки фруктів та ягід

У селі Коболчин Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області буде створено новий індустріальний парк з назвою “Фруктова індустрія”. 

Про це повідомляє Міністерство економіки.

Схожі матеріали

Результати завершення війни гратимуть ключову роль, але не основну – Україна може обійтися і без ЄС, – Стів Форбс

Результати завершення війни гратимуть ключову роль, але не основну – Україна може обійтися і без ЄС, – Стів Форбс

24.05.2025
У Трампа визнали: за оголошені ним торгові війни платять американці

Трамп хоче з червня ввести 50-відсоткове мито на імпорт із Євросоюзу

24.05.2025

Відповідне рішення про його включення до Реєстру індустріальних (промислових) парків було ухвалене урядом на засіданні 2 травня 2025 року.

Новий індустріальний парк функціонуватиме на площі понад 10 гектарів. Очікується, що він створить близько 540 нових робочих місць. Спеціалізація парку охоплюватиме промислову переробку плодово-ягідної продукції, перероблення та консервування фруктів і овочів, виробництво інших харчових продуктів, заморожування та сублімацію плодово-ягідної сировини.

Слід зазначити, що до цього індустріально парку буде належати і завод з виробництва концентрованих соків “Інтерджус Буковина”, який входить в групу українського політика та бізнесмена Сергія Тігіпка “ТАС, і який створить 150 робочих місць, передає Діло.

Також у межах парку буде розвиватися альтернативна енергетика, науково-технічна діяльність, інформаційні технології та телекомунікації, а також інші суміжні напрямки переробної промисловості.

Звідки візьмуть кошти на будівництво

Реалізація проєкту не потребуватиме витрат із державного чи місцевих бюджетів, однак на облаштування інфраструктури можуть бути залучені державні кошти. Згідно з концепцією парку, загальний обсяг капіталовкладень у його інфраструктуру становитиме приблизно 973 мільйони гривень.

З цієї суми 538 мільйонів планується залучити від товариства з обмеженою відповідальністю “Інтерджус Буковина”, 216 мільйонів інвестує ініціатор проєкту. Також передбачене залучення коштів із державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 4 червня 2024 року № 644, а також внесків учасників парку, включно з використанням податкових стимулів.

Як зазначив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів, індустріальний парк “Фруктова індустрія” є ще одним кроком у напрямку зміцнення позицій України як виробника якісної продукції з високою доданою вартістю. Він також підкреслив, що політика “Зроблено в Україні” передбачає саме такі механізми підтримки бізнесу, які сприяють регіональному розвитку та створенню нових робочих місць.

Нагадаємо також, що В Україні побудують перший завод із виробництва високотехнологічного скла

Next Post
Україна та РФ ведуть переговори через Азербайджан про продовження транзиту газу, – Алієв

Азербайджан звинуватив РФ у кібератаці на медіа країни

Рекомендації

Пиротехники Николаевщины уничтожили найденную в поле старую минометную мину (ФОТО)

Пиротехники Николаевщины уничтожили найденную в поле старую минометную мину (ФОТО)

4 роки ago
В Словакии суд вынес приговор по громкому делу об убийстве журналиста

В Словакии суд вынес приговор по громкому делу об убийстве журналиста

5 років ago
Николаевский баскетболист Сергей Гладырь в составе французского «Монако» пробился в полуфинал Лиги чемпионов ФИБА

Николаевский баскетболист Сергей Гладырь в составе французского «Монако» пробился в полуфинал Лиги чемпионов ФИБА

7 років ago
Государство – это большая клиника, с психиатрией и отделением для буйных. Доктор Комаровский о политике, СМИ и медреформе

“Корь это разминка, за ней придет дифтерия. Умрет много людей”, – доктор Комаровский призвал украинцев прививаться

7 років ago
Иностранцы уже готовы забрать украинские таможни

Уряд затвердив порядок проведення моніторингу способу життя посадовців митних органів

4 тижні ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Сибіга зустрівся з президентом Азербайджану Алієвим. Про що говорили (ФОТО)
  • Миколаївські параплавці здобули на чемпіонаті України 13 медалей (ФОТО)
  • Власник OnlyFans веде переговори про продаж платформи за $8 млрд
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV