INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Економіка

Платники податків Миколаївщини спрямували до бюджетів понад 40 млн.грн. акцизного податку

25.03.2025
in Економіка, Миколаїв
Платники податків Миколаївщини спрямували до бюджетів понад 40 млн.грн. акцизного податку

Впродовж січня – лютого 2025 року суб’єкти господарювання Миколаївщини сплатили до бюджетів 40,7 млн грн акцизного податку. Із загальної суми сплаченого податку до державного бюджету надійшло 11,4 млн грн, до бюджетів місцевих громад – 29,3 млн гривень.

Про це повідомив в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Віталій Бітун, передає Інше ТВ.

Схожі матеріали

Стало известно, какие продукты в Украине подделывают чаще всего

У квітні інфляція на Миколаївщині була нижче, але перелік товарів, які подешевшали, не дуже великий

15.05.2025
Миколаївська ОВА оголосила збір проєктних ідей до проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області

Миколаївська ОВА оголосила збір проєктних ідей до проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області

15.05.2025

Податківець зазначив, що станом на 01 березня 2025 року на Миколаївщині зареєстровано 2 261 платник акцизного податку, з яких 2019 суб’єктів господарювання здійснюють роздрібну реалізацію алкогольних напоїв; 172 платника акцизного податку з реалізації пального; 14 виробників алкогольної продукції та 56 виробників, які здійснюють виробництво електричної енергії з відновлюваних джерел енергії та на кваліфікованих когенераційних установках.

«Ми вдячні суб’єктам господарювання – платникам акцизного податку, які працюють легально і сплатою податків дбають про фінансовий захист держави. Переконані у високій податковій культурі бізнес-спільноти Миколаївщини, в тандемі з якою вдається наповнювати державний та місцеві бюджети коштами, які спрямовуються на розвиток місцевих громад, відновлення інфраструктури та забезпечення фінансування Збройних Сил України», – зазначив Віталій Бітун.

Як повідомляло Інше ТВ, Зеленський підписав закон про підвищення акцизів: на скільки подорожчають сигарети

Next Post
СБУ затримала «крота» російського гру, який допомагав рашистам наступати на Курщині (ФОТО, ВІДЕО)

СБУ затримала «крота» російського гру, який допомагав рашистам наступати на Курщині (ФОТО, ВІДЕО)

Рекомендації

В Китае начал работать крупнейший в мире радиотелескоп

Телескоп Аресибо восстановят: на реконструкцию выделили 8 миллионов долларов

4 роки ago
Ученые обнаружили в мозге нейроны реальности и вымысла

Вчені спробують об’єднати клітини людського мозку зі штучним інтелектом

2 роки ago
Миколаївські артилеристи знищили російський ЗРК Тор-М2ДТ, який ще називають «вбивцею байрактарів»

Миколаївські артилеристи знищили російський ЗРК Тор-М2ДТ, який ще називають «вбивцею байрактарів»

2 роки ago
На Миколаївщині внаслідок жахливого ДТП загинула родина з 4-місячною дитиною (ФОТО)

На Миколаївщині внаслідок жахливого ДТП загинула родина з 4-місячною дитиною (ФОТО)

3 роки ago
«Правый сектор Николаевщины» хочет поучаствовать в рабочих группах по проверке николаевских коммунальных предприятий

Экс-лидера одесского “Правого сектора” взяли под арест

7 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Патріарх РПЦ Кирило засвітився з панагією, викраденою в Україні (ФОТО)
  • У квітні інфляція на Миколаївщині була нижче, але перелік товарів, які подешевшали, не дуже великий
  • Зеленський прибув до Анкари та оцінив рівень російської делегації: «Більше схоже на бутафорський рівень» (ВІДЕО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV