INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Економіка

РФ втрачає на війні більше техніки, ніж може виробити, старі запаси закінчуються, – The Washington Post

06.12.2024
in Економіка
Російським військовим навʼязують думку, що війну в Україні треба закінчити до 9 травня

Росія у 2025 році зустрінеться з дефіцитом танків та їх виробництвом через величезні втрати на фронті та проблеми з виробництвом нової військової техніки. 

Про це пише The Washington Post, передає Главком.

Схожі матеріали

Всемирный банк инвестировал в украинские проекты $11,6 млрд – министр финансов Данилюк

Світовий банк надасть Україні 84 млн доларів за проектом відновлення житла: хто отримає

16.05.2025
Завдяки зусиллям податкових аудиторів Миколаївщини до бюджету донараховано понад 158 млн.грн.

Завдяки зусиллям податкових аудиторів Миколаївщини до бюджету донараховано понад 158 млн.грн.

16.05.2025

Видання зазначає, що втрати техніки у Росії настільки величезні, що скоро їй почне не вистачати радянських запасів, які наразі є основою для заповнення втрат. Також основну роль тут відіграють і введені санкції країн Заходу, які створили дефіцит необхідних компонентів для виробництва нової техніки.

Для забезпечення виробництва Росії необхідно вкладати набагато більше грошей, щоб купувати контрабандою необхідні компоненти. У довгостроковій перспективі це призведе до зниження боєздатності російської армії.

Щодо втрат, то Росія щомісяця втрачає більше танків і гаубиць, ніж можуть виготовити її заводи, а зростаючий тиск на економіку може призвести що зупинки виробничих ліній.

Водночас аналітики зазначають, що наразі Росія робить ставку на масове виробництво, сподіваючись, що «кількість замінить якість».

«Тимчасово такий підхід може забезпечити потреби російської армії, але ця схема несе великі ризики через величезні втрати та знос техніки. Якщо ситуація з поставками компонентів не зміниться, то стан російської армії стане набагато гіршим ніж зараз, коли вона вже відчуває серйозні проблеми з технікою», – пише The Washington Post.

Нагадаємо, в листопаді 2024 року середньодобові втратиросійського особового складу досягли нового історичного максимуму – 1523 людини. А 28 листопада російські війська вперше за один день зазнали трохи більше 2000 втрат. Загалом окупанти зазнали у листопаді втрат у розмірі 45 690 осіб.

У версені та жовтні російські втрати склали приблизно 80 110 військових в обмін на приблизно 1517 км² України та Курської області.

Таким чином, Росія у вересні, жовтні та листопаді в обмін на 2356 км² здобутків віддала 125 800 своїх солдатів. Або приблизно 53 російські втрати на квадратний кілометр захопленої території України.

Нагадаємо, рф та білорусь підпишуть новий договір про “гарантії безпеки”: що відомо

Next Post
Сирський дав інтерв’ю CNN і розповів про сенс Курського походу і що вдалося зупинити росіян під Покровськом

Які втрати України під час операції у Курській області: відповідь Сирського

Рекомендації

Грипп и ожидание китайского коронавируса в Николаевской инфекционной больнице (ВИДЕО)

Грипп и ожидание китайского коронавируса в Николаевской инфекционной больнице (ВИДЕО)

5 років ago
У звільнених з полону українських військових – крайній ступінь анорексії

У звільнених з полону українських військових – крайній ступінь анорексії

3 роки ago
Білоруські силовики привезли на кордон з Україною групу нелегалів (ФОТО, ВІДЕО)

Білоруські силовики привезли на кордон з Україною групу нелегалів (ФОТО, ВІДЕО)

2 роки ago
На Николаевщине напали на военнослужащего: неизвестные, угрожая отверткой, заставили бойца отдать 15 тыс.грн.

В Николаеве гость пырнул хозяина квартиры отверткой в живот. Но потом сам позвонил в полицию и сознался

9 років ago
Apple: 10 разработок, изменившие мир

Apple и Android разработали системы отслеживания коронавируса

5 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Трамп під час візиту до ОАЕ уклав угоди на $200 млрд. Про що вони
  • Крижопільський суд відмовився ділити майно подружжя Порошенків
  • Справедливий і стійкий мир, військовополонені, депортовані діти – що обговорювали учасники зустрічі Україна-Туреччина-США в Стамбулі
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV