INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Кримінал

За держзраду та участь у злочинній організації судитимуть Сівковича – ексзаступника Секретаря РНБО України

20.05.2025
in Кримінал
За держзраду та участь у злочинній організації судитимуть Сівковича – ексзаступника Секретаря РНБО України

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника Секретаря Ради національної безпеки та оборони України та трьох співробітників фсб рф.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Схожі матеріали

Навіщо суди змушують злочинців читати українські книжки? Пʼять історій про Жадана, Шевченка і Кайдашеву сімʼю

На Закарпатті батьки закували 10-річного сина в ланцюг, а потім підпалили – хлопчик помер

20.05.2025
Micorosft, Google, Facebook, IBM и Amazon будут партнёрами в сфере искусственного интеллекта

У США криміналізували порнографію, згенеровану штучним інтелектом

20.05.2025

Ексзаступнику секретаря РНБО України інкриміновано участь у злочинній організації та державну зраду (ч. 2 ст. 255, ч. 1 ст. 111 КК України), а співробітникам фсб рф – створення, керівництво, участь у злочинній організації та шпигунство (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 1 ст. 114 КК України).

Розслідуванням встановлено, що експосадовець, перебуваючи на території рф, був залучений до негласної співпраці з представниками держави-агресора. Обвинувачений був активним учасником злочинної організації та діяв під керівництвом співробітників фсб рф. Він систематично отримував від колишнього керівника Головного управління СБУ в АР Крим, на той час діючого офіцера з особливих доручень керівництва СБУ, інформацію про процеси, які відбуваються в державі і безпосередньо в правоохоронному органі. Цю інформацію експосадовець передавав співробітникам фсб рф, щоб ворог міг впливати на СБУ.

Наразі обвинувальний акт щодо екскерівника ГУ СБУ в АР Крим за обвинуваченням у державній зраді, участі у злочинній організації, самовільному залишенні місця служби та заволодінні зброєю перебуває на розгляді в суді.

Досудове розслідування – ГСУ ДБР.

Як повідомляло Інше ТВ, у грудні 2023 року Служба безпеки зібрала нові докази державної зради з боку колишнього заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Володимира Сівковича, який переховується в росії та працює на фсб.

23 листопада 2023 року Україна ввела чергові санкції щодо 147 фізичних та 303 юросіб. Серед подсанкційних – росіянин Чубайс і зрадник України Сівкович.

Next Post
В Україну приїхав кронпринц Норвегії 

В Україну приїхав кронпринц Норвегії 

Рекомендації

Дайверы показали самое большое подводное кладбище военной техники

Дайверы показали самое большое подводное кладбище военной техники

9 років ago
Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ, ворог не рахується із власними втратами – Генштаб

Генштаб ЗСУ анонсував перевірку ситуації у 59 окремій мотопіхотній бригаді у зв’язку з втратами особового складу

10 місяців ago
В Украине запрещено устанавливать тарифы ЖКХ ниже экономически обоснованных

Сегодня нардепы рассмотрят создание Единого реестра военнообязанных

10 років ago
В беларуси фиксируют многочисленные ДТП с рашистской военной техникой (ФОТО)

В беларуси фиксируют многочисленные ДТП с рашистской военной техникой (ФОТО)

3 роки ago
За минулу добу на Миколаївщині внаслідок россійських обстрілів пошкоджено 4 житлових будинка

За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 40 цивільних об’єктів. Загалом – більше 12,3 тисяч

3 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Майже $8 млрд отримаємо від Норвегії цього року, – Зеленський
  • За три роки незаконно перетнули український кордон майже 45 тис.осіб, ще 30 тис.осіб упіймали, – нардепка Яцик
  • Новим заступником начальника Миколаївської ОВА з цифровізації (CDTO) став В’ячеслав Базаренко
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV