INSHE.TV
Понеділок, 1 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Кримінал

15 років тюрми заочно отримали зрадники, які воювали проти України

25 Грудня 2023, 19:35
у Кримінал
Дискредитували першу леді: СБУ заявила про ліквідацію ботоферми, яка нібито належить одній з політичних партій

Заочні терміни ув’язнення отримали ще двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України.

Як повідомила СБУ, серед засуджених – командир розвідувального взводу рашистів, що брав участь у захопленні будівлі СБУ в Маріуполі, пише ЛБ.

Як виявилось, він є мешканцем Донеччини, і ще у 2014 році добровільно приєднався до терористів на сході України.

Там його призначили до складу “окремої мотострілецької бригади “Слав’янська” народної міліції днр”, яка підпорядкована командуванню Південного військового округу країни-агресора.

За даними СБУ, ватажки терористів залучали його до активних бойових дій проти сил АТО.

Згодом зрадник очолив розвідувальний підрозділ ворожого з’єднання, а наприкінці лютого 2022 року брав участь у боях на східному фронті, зокрема у Маріуполі.

Ще одним засудженим є житель Донецької області, який у липні 2019 року записався до “окремої артилерійської бригади особливого призначення “Кальміус” 1-го армійського корпусу Росії.

Після початку повномасштабного вторгнення бойовика “відряджали” на передову східного та південного фронтів, де він здійснював артобстріли позицій ЗСУ, також використовував протитанкове озброєння для стримування контрнаступальних операцій українських військ.

Обом злочинцям суд заочно призначив 15 років тюремного ув’язнення із конфіскацією майна.

Оскільки засуджені перебувають на тимчасово окупованій частині України, правоохоронці вживають заходів, щоб притягнути їх до відповідальності.

Читайте: СБУ відкрила справу через прослушку Залужного і розкрила подробиці

Попередній запис

Ворог намагається вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра, – Генштаб

Наступний запис

За сприяння прокуратури державі повернуто майно Миколаївського морського порту вартістю понад 1 млн грн

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv