Укроборонпром почав випуск танкових снарядів – за кордоном (ФОТО)


15:2814.03.2023

Державний концерн “Укроборонпром” розпочав виробляти 125-мм снаряди для танкової гармати. Виробництво розгорнуто у тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном.

Укроборонпром розпочав виробляти 125-мм снаряди для танкової гармати. Це вже другий боєприпас, виробництво якого підприємства Концерну розгорнули у тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном.

Укроборонпром почав випуск танкових снарядів - за кордоном (ФОТО) 1
Укроборонпром почав випуск танкових снарядів - за кордоном (ФОТО) 5
Укроборонпром почав випуск танкових снарядів - за кордоном (ФОТО) 3
Укроборонпром почав випуск танкових снарядів - за кордоном (ФОТО) 6

За замовленням Міністерства оборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т- 64, Т- 72 і Т-80, якими Сили безпеки та оборони України б’ють окупантів.

Загалом Україна вперше за часи незалежності розгорнула власне виробництво боєприпасів: мінометних мін 82 мм та 120 мм, артилерійських пострілів 122 мм та 152 мм, а тепер і танкового снаряду 125 мм. З міркувань безпеки виробництво винесено за межі країни, однак у створенні боєприпасів беруть участь наші люди: конструктори, технологи, токарі, ливарники тощо.

Нагадаємо, що нещодавно Укроборонпром підписав з Міністерством оборони України контракт на постачання 120-мм мінометних мін, які також виготовляються у взаємодії з однією з країн-учасників Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо також: Міністр оборони Резніков – приватному бізнесу: “Робіть, що можете, – я все у вас куплю”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube