INSHE.TV
Середа, 17 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Політика

Європа має бути готовою до довгострокової стратегічної конфронтації з росією – президент Литви Науседа

17 Грудня 2025, 08:02
у Політика
Європа має бути готовою до довгострокової стратегічної конфронтації з росією – президент Литви Науседа

Європа має бути готовою до довгострокової стратегічної конфронтації з Росією, яка не має наміру припиняти свою агресію в Україні.

В цьому переконаний президент Литви Гітанас Науседа, який виступив у вівторок у Гельсінкі, беручи участь у саміті зі Східного флангу, пише LRT.lt.

За словами Науседи, з цієї причини Європейський Союз має приділяти пильну увагу обороні та зміцненню Східного флангу.

«Європа перебуває на переломному етапі. Як ми бачимо, Росія не має наміру припиняти свою агресивну війну проти України, продовжуючи ескалувати її в Європі, в тому числі через свою маріонетку Білорусь, яка зараз використовує мережі контрабандистів із метеорологічними зондами для порушення роботи цивільної авіації в Литві та створення загрози для мирного населення», – сказав Науседа на прес-конференції.

«Ми маємо бути готовими до довгострокової стратегічної конфронтації, яка визначить нашу безпеку на багато років чи навіть десятиліття вперед. Наша сьогоднішня відповідь має бути швидкою і рішучою. Захист східного кордону ЄС має бути нашим головним пріоритетом, у тому числі й у наступній багаторічній фінансовій програмі», – сказав він.

Науседа взяв участь у зустрічі з лідерами Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Швеції, Болгарії та Румунії, під час якої Варшава та Гельсінкі оголосили про те, що вони беруть на себе провідну роль у реалізації ініціативи «Спостереження за Східним флангом».

Проблеми безпеки повітряного простору стали більш актуальними для Литви після того, як влітку два російські безпілотники вторглися в повітряний простір країни, причому один з них ніс вибухівку, російські винищувачі порушили литовський повітряний простір, а в останні місяці аеропорт Вільнюса кілька разів закривався через погрози.

Литовські політики називають ці запуски повітряних куль гібридною атакою Мінська.

Як повідомляло Інше ТВ, У Литві із 1 січня планують скасувати іспити російською мовою на водійське посвідчення

Попередній запис

Скандал у Білому домі. Сьюзі Вайлз розповіла про команду Трампа таке, що тепер вимушена спростовувати

Наступний запис

За добу на фронті – 278 боїв, 82 з них – на Покровському напрямку, – Генштаб

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv