INSHE.TV
Неділя, 7 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Політика

Нова «Зимова підтримка», транспортна підтримка і фіксована ціна на газ – про що сьогоднішнє звернення Зеленського (ВІДЕО)

1 Листопада 2025, 15:42
у Політика
Нова «Зимова підтримка», транспортна підтримка і фіксована ціна на газ – про що сьогоднішнє звернення Зеленського (ВІДЕО)

«Я доручив уряду сформувати достатньо значимий пакет програм, які запрацюють уже в грудні, – зимову підтримку. Ми зараз визначаємо, які конкретно елементи будуть враховані.

Перше – це пряма підтримка, як торік, яку можна буде витратити на найбільш нагальні потреби. Також ми запускаємо ще окрему програму для тих, кому найбільш складно. Це самотні літні люди, багатодітні родини, люди, які живуть у зонах бойових дій, деяким іншим групам у суспільстві. Премʼєр-міністр України представить усі деталі.

Обовʼязково збережемо на зиму фіксовану ціну на газ – жодних підвищень, – також на електрику для побутових споживачів.

Я доручив пропрацювати спеціальну програму транспортної підтримки для всіх українців, і є вже пропозиції від Укрзалізниці – УЗ-3000. Три тисячі кілометрів, щоб кожен зміг безкоштовно в межах України обрати залізничні маршрути: Львів – Київ, Київ – Дніпро, будь-які інші. Три тисячі кілометрів безкоштовно. Програма зараз пропрацьовується, і, оскільки наша держава підтримує сферу пасажирських перевезень, компанія має дати відчутну відповідь людям – кошти, які використовуються, реально служать суспільству.

Звісно, працюємо і для розширення медичних програм. Проєкт чекапів, який готує Міністерство охорони здоровʼя України, тобто можливість кожної дорослої людини приділити більше уваги своєму здоровʼю, має запрацювати вже в січні. Я доручив уряду найближчими тижнями завершити підготовку цієї зимової підтримки й представити деталі пакету до 15 листопада, щоб люди могли починати користуватись.

Окремо й детально сьогодні обговорили ситуацію в енергетиці, а особливо виконання домовленостей з нашими партнерами. Обовʼязково забезпечимо 100 % коштів на імпорт газу. Я дякую кожній країні, кожному лідеру, які вже допомагають.

Найбільш змістовні домовленості є в нас із Норвегією, і працюємо по деталях з іншими європейськими країнами. Розраховуємо на підтримку Євросоюзу, і на тижні щодо цього будуть перемовини. Будемо максимально допомагати по всіх потребах.

Очікую на доповідь міністра енергетики України після зустрічей із представниками “сімки”. На тижні Група семи зробила відчутну заяву щодо підтримки нашої енергетики після російських ударів, і важливо підтримку зробити максимально змістовною».

Звернення Володимира Зеленського на 1347-й день повномасштабної війни.

Як повідомляло Інше ТВ, минулого року теж запроваджувалася така програма – 14,4 млн українців скористалися програмою «Зимова єПідтримка» – на що витрачались кошти

Попередній запис

Економіка рф демонструє системне падіння – розвідка

Наступний запис

У Миколаєві знайшли дебошира, який побив жінку та дитину та чинив опір громадянам після зауваження

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv