Командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження дамби Білгородського водосховища, після чого рівень води впав на 100 см.
Про це він написав у своїх акаунтах у соцмережах, передає Інше ТВ.
«Белгородське водосховище сьогодні дало тріщину. З моменту чарівного пендюля рівень впав поки на 100 см… Операція отримала назву “Дамба, ну ти тримайся, якщо що!”, але, як видно з хробачої дорозвідки, дамба трохи попсута», – зокрема, написав він.
За його словами, в операції брали участь “Птахи” 1 окремого Центру Сил безпілотних систем, трансформованого з 14-го полку СБС.
«У наших «братских» сусідів сьогодні відкрився новий курорт — “Дамба Резорт”! Вхід безкоштовний, вихід — за течією.
Архітектори 14-го окремого полку вже ретельно працюють над плануванням нових обʼєктів, далі буде», – додають військові.
Як повідомляло Інше ТВ, «Примари» ГУР на полюванні: у Криму уражено три РЛС та десантний катер росіян (ВІДЕО)
