Підтримка Нідерландів робить український флот міцнішим і ефективнішим у боротьбі з росією.
Про це сьогодні, 12 жовтня 2025 року, після зустрічі в Одесі з делегацією на чолі з міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та Головнокомандувачем ЗС Нідерландів генералом Онно Айхельсхаймом зазначив Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа, передає Інше ТВ.
«Нещодавно від партнерів ми отримали протимінний корабель типу Alkmaar, до кінця року очікуємо передачу ще одного. Підготовка екіпажу вже триває.
Цінуємо допомогу наших нідерландських партнерів – разом сильніші», – написав на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Неїжпапа і висловив вдячність Королівству Нідерланди за значні зусилля та плідну співпрацю в рамках Коаліції морських спроможностей України.
Як повідомляло Інше ТВ, в серпні 2025 року Нідерланди анонсували виділення Україні EUR500 млн на ракети та запчастини для Patriot