Вражено два потяги: приміський Терещенська—Новгород-Сіверський та Шостка—Київ, повідомили в Укрзалізниці.
Другий удар по електровозу припав на момент, коли вже тривала евакуація.
-Підла атака з метою зупинити сполучення з нашими прифронтовими громадами.
Нашій постраждалій співробітниці (касирці приміського поїзда) та постраждалим пасажирам (серед них троє дітей) надається медична допомога в лікарнях, повідомили в Укрзалізниці.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 4 жовтня 2025 року близько 11:50 год ворог атакував безпілотником пасажирський потяг, який перебував на залізничному вокзалі м. Шостка в очікуванні відправлення.

Через декілька хвилин, коли відбувалась евакуація пасажирів, відбулось повторне ураження безпілотником ще одного потяга.
Унаслідок атаки окупантів, станом на 13:00 відомо про госпіталізацію щонайменше 8 людей.
Масована атака на місто триває.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області.