Знов під ударами було узбережжя Миколаївського району.
Про це йдеться в інформації миколаївської ОВА щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу станом на 07:00 ранку 7 вересня, передає Інше ТВ.
Так, учора, 6 вересня, ворог шість разів атакував FPV-дронами та зранку 7 вересня здійснив артилерійський обстріл Куцурубської громади. Внаслідок чого у с. Дмитрівка пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.
Також учора, 6 вересня, ворог тричі атакував дронами типу FPV м. Очаків та акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.
Крім того, учора, 6 вересня, ворог здійснив обстріл FPV-дроном Галицинівської громади. Постраждалих немає.
У ніч на 7 вересня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони велась бойова робота. Деталі – згодом.