Неподалік південнокорейського порту Гамчхон у Пусані сьогодні, 26 березня, спалахнула пожежа на російському судні.
Про це повідомляє Yonhap.
Згідно з повідомленням берегової охорони, пожежа сталася на російському рефрижераторному судні вантажністю 7534 тонни.


На місці негайно розгорнули сім патрульних кораблів і прибережні рятувальні катери, центральну морську спеціальну рятувальну групу й літак берегової охорони для гасіння пожежі та евакуації людей.
Із 23 людей, які перебували на борту судна, шестеро постраждали. З них двох із важкими опіками евакуювали гелікоптером. Решту із легкими травмами доставили рятувальним човном до медиків.
Пожежу ліквідували, берегова охорона розслідує точну причину аварії. На зараз відомо, що «задимлення виникло через несправність двигуна».