INSHE.TV
Неділя, 7 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Політика

Французький депутат Європарламенту вважає, що США повинні повернути Франції статую Свободи – вже недостойні

17 Березня 2025, 10:56
у Політика
Оригінальна модель Статуї Свободи не поїде до США – вона залишиться у Франції

Французький депутат Європейського парламенту Рафаель Глюксманн вважає, що США повинні повернути Франції Статую Свободи, подаровану Парижем у ХІХ столітті.

Про це він сказав на зʼїзді своєї партії Place Publique 16 березня, пише Le Figaro, передає Громадське.

Депутат вважає, що США більше не уособлюють цінності, які спонукали Париж подарувати статую.

«Ми збираємося сказати американцям, які вирішили стати на бік тиранів, які звільняють дослідників за прояв наукової свободи: “Поверніть нам Статую Свободи”», — заявив політик.

Депутат Європарламенту каже, що Сполучені Штати, вочевидь, зневажають Статую Свободи.

«Ми подарували її вам, але, з огляду на все, ви її зневажаєте. Тож тут, удома, їй буде чудово», — додав Глюксман.

Також євродепутат розкритикував позицію США стосовно повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Франція подарувала США Статую Свободи у 1886 році на знак дружби між двома країнами та на честь 100-річчя незалежності Сполучених Штатів.

Статуя була створена французом Огюстом Бартольді. Її виготовили у Франції, а потім розібрали на частини та відправили кораблем до Нью-Йорка, де знову зібрали. Висота статуї від землі й до кінчика смолоскипа — 93 метри, а від верху п’єдесталу до смолоскипа — 46 метрів.

Як повідомляло Інше ТВ, Французи у 2021 році збирались подарувати США ще одну статую “Свободи”. А скільки їх в Україні? (ФОТО)

Попередній запис

В Одесі затримали завербованого 21-річного шукача легкого заробітку – готував ракетний удар по місту (ФОТО)

Наступний запис

Миколаївські параплавці здобули ще дві нагороди міжнародного турніру в Італії (ФОТО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv