INSHE.TV
Субота, 6 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Суспільство

Регулярне споживання яєць може знизити ризик смерті від серцевих захворювань

9 Лютого 2025, 19:37
у Суспільство
Израиль отказался от импорта яиц из Украины

Для тих, хто вживає від одного до шести яєць на тиждень, ризик смерті від будь-яких причин на понад 20 відсотків нижчий, роблять висновок дослідники.

Передає УНН із посиланням на Euronews.

Згідно з новим дослідженням, регулярне споживання яєць може бути пов’язане з меншим ризиком смерті від серцево-судинних захворювань серед людей похилого віку.

Дослідники з Університету Монаша в Австралії спостерігали за більш ніж 8 700 дорослими у віці 70 років і старше.

Ось що виявили вчені в результаті тривалого спостерігання:

Істотно нижчим є ризик смерті від будь-яких причин серед тих, хто вживає від одного до шести яєць на тиждень. У цьому аспекті ті, хто вживає яйця лише двічі на місяць або рідше, скоріше відносяться до групи, де показник ризику смерті на 15% вище.

Згідно з результатами, опублікованими в журналі Nutrients, ризик смерті від серцево-судинних захворювань для тих, хто частіше вживає яйця – на 29% нижче.

Яйця є джерелом білка та основних поживних речовин, таких як вітаміни групи В, фолат, ненасичені жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни (E, D, A і K), холін і численні мінерали, додала вона.

Однак вживання яєць довгий час вважалося небезпечним для людей з високим рівнем холестерину.

Тому команда провела додаткове дослідження серед людей із клінічно діагностованим високим рівнем холестерину, що називається дисліпідемією.

Ми виявили, що ризик смерті від ССЗ в учасників із дисліпідемією, які щотижня вживали яйця, був на 27 відсотків нижчим, ніж у тих, хто вживав яйця рідко або ніколи – пояснюють дослідники.

Попередній запис

ЗСУ отримують на фронт вже 200 тисяч дронів на місяць, – Міноборони

Наступний запис

Україна розпочала виступ на Іграх нескорених-2025 з перемоги у першому баскетбольному матчі

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv