INSHE.TV
Субота, 6 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Політика

Столтенбергу знайшли нову роботи – він вже погодився

8 Жовтня 2024, 21:43
у Політика
Россия пользуется различными методами для раскола НАТО – Столтенберг

Єнс Столтенберг, який залишив посаду генерального секретаря НАТО 1 жовтня, уже прийняв пропозицію стати наступним головою Мюнхенської конференції з безпеки (МКБ).

Відповідне оголошення поширила у вівторок пресслужба МКБ.

“Багаторічний норвезький політик і генеральний секретар НАТО, який пішов у відставку, змінить нинішнього голову посла Крістофа Гойсгена. Єнс Столтенберг розпочне виконання своїх обов’язків у лютому 2025 року. Столтенберг стане наступним головою Мюнхенської конференції з безпеки після 61-ї конференції в лютому 2025 року”, – ідеться в повідомленні.

Коментуючи це оголошення, Столтенберг сказав: “Я присвятив усе своє політичне життя підтриманню миру. Для мене велика честь бути головою Мюнхенської конференції з безпеки і робити внесок у її місію “мир через діалог”.

Голова, який залишає посаду, посол Крістоф Гойсген висловив вдячність команді МКБ за “все, чого ми досягли за останні три роки, включно з організацією трьох видатних Мюнхенських конференцій, відкриттям МКБ для Глобального Півдня, досягненням гендерного паритету в наших панелях і розширенням участі наступного покоління в усіх наших заходах”.

Зі свого боку президент Ради фонду МКБ Вольфганг Ішингер заявив, що радий, що Столтенберг погодився очолити Мюнхенську конференцію з безпеки. “Завдяки своїй всесвітній репутації та величезному досвіду Єнс виведе конференцію на ще більш важливу та глобальну роль. Немає нікого більш кваліфікованого. Рада фонду дуже вдячна за численні внески, які посол Гойсген зробив за три роки свого перебування біля керма”, – наводить його слова пресслужба МКБ.

Вольфганг Ішингер залишиться президентом Ради фонду МКБ, Гельга Марія Шмід, колишній генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), продовжить виконувати обов’язки його заступника.

Нагадаємо також: Теоретично Україна може стати членом НАТО частково окупованою, – Столтенберг

Попередній запис

Ще 7 дітей вдалось повернути з окупованої території

Наступний запис

Данці хочуть побудувати у Миколаєві новий геріатричний пансіонат та соціальне містечко (ФОТО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv