INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Найважливіше

На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО)

10.04.2024
in Найважливіше, Суспільство
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО)

Головне управління внутрішньої безпеки та слідчі Служби безпеки України у співпраці з НАБУ та ОГП викрили схему розкрадання коштів, виділених на закупівлю пального для потреб спецслужби у 2022 році.

До організації оборудки причетні колишні керівник Департаменту господарського забезпечення та його перший заступник. Обоє раніше були звільнені із займаних посад за ініціативою Голови СБУ Василя Малюка.

Схожі матеріали

genshtab

З початку доби відбулося 101 бойове зіткнення – Генштаб

22.05.2025
Творчий шоурум – як майстриня таврійського розпису Оксана Давидова змогла відкрити у Миколаєві магазинчик (ВІДЕО)

Творчий шоурум – як майстриня таврійського розпису Оксана Давидова змогла відкрити у Миколаєві магазинчик (ВІДЕО)

22.05.2025

У ході досудового розслідування і тривалих експертиз встановлено, що фігуранти організували придбання паливно-мастильних матеріалів для службових авто та бронетехніки Служби безпеки за штучно завищеними цінами.

Для цього експосадовці залучили декілька підконтрольних комерційних структур з Києва, які займаються торгівлею нафтопродуктами.

Щоб реалізувати оборудки, вони вносили недостовірні відомості до фінансово-господарської та звітної документації.

Таким чином підрозділам СБУ було завдано понад 26 млн грн збитків.

Під час обшуків у помешканнях фігурантів виявлено понад 11 млн у гривневому еквіваленті.

На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 2
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 16
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 4
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 17
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 6
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 18
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 8
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 19
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 10
На 26 млн.грн. збитків накрали ексочільники господарського підрозділу СБУ. У них знайшли зброю (ФОТО) 20

Також у ході слідчих дій за адресами проживання та в офісах керівників афілійованих компаній вилучено незареєстровану зброю.

Серед виявленого – бойові гранати, пістолети-кулемети, ручний гранатомет, бойовий пістолет і понад пів тисячі набоїв до вогнепального озброєння.

Також у фігурантів вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку та документи із доказами злочинної діяльності.

На підставі зібраних матеріалів слідчі Служби безпеки повідомили експосадовцям про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪ ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах);

▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності інших військових формувань – Службі безпеки України в особливий період).

Наразі вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжного заходу. Експосадовцям загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників оборудки.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.

Next Post
В Херсонской области ВСУ освободили 20 населенных пунктов

Чутки про “наступ” на правобережну Херсонщину - це російське ІПСО

Рекомендації

Нацгвардия РФ будет стрелять без предупреждения

В оккупированном Крыму завели более 250 дел за “уклонение от службы” в ВС РФ – правозащитники

4 роки ago
Кадыров написал письмо Обаме в Instagram: предупредил о силе России

У тривожному очікуванні. У Путіна є план на випадок смерті Кадирова

2 роки ago
За прошедшие сутки боевики на Донбассе опять стреляли из запрещенного вооружения, ВСУ отвечали – Штаб ООС

Боевики два раза нарушили режим тишины на Донбассе

5 років ago
У мережі розлетілося відео з жебраками у військовій формі. Ким вони виявилися насправді (ВІДЕО)

У мережі розлетілося відео з жебраками у військовій формі. Ким вони виявилися насправді (ВІДЕО)

5 місяців ago
В Николаеве прошел традиционный турнир по киокусин карате на Кубок Николаевской области (ФОТО, ВИДЕО)

В Николаеве прошел традиционный турнир по киокусин карате на Кубок Николаевской области (ФОТО, ВИДЕО)

3 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • З початку доби відбулося 101 бойове зіткнення – Генштаб
  • Творчий шоурум – як майстриня таврійського розпису Оксана Давидова змогла відкрити у Миколаєві магазинчик (ВІДЕО)
  • Україні не варто сподіватись на диво, що хтось принесе нам мир і кордони 1991 чи 2022 року – Залужний
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV