INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Грошова допомога постраждалим від підтоплення на Херсонщині та Миколаївщині: Уряд продовжив термін прийому заяв на виплати

08.08.2023
in Миколаїв, Суспільство
Грошова допомога постраждалим від підтоплення на Херсонщині та Миколаївщині: Уряд продовжив термін прийому заяв на виплати

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Уряду.

Таким чином, постраждалі мешканці Херсонщини та Миколаївщини зможуть подати заяви на грошову держдопомогу до 31 жовтня 2023 року включно.

Схожі матеріали

genshtab

З початку доби відбулося 117 бойових зіткнень – Генштаб

10.05.2025
Депутаты немецкой СДП предлагают направить на Донбасс дополнительный контингент гражданской полиции ООН

Німеччина знову засекретить більшість поставок зброї Україні

10.05.2025

Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції ТОТ України, передає Інше ТВ.

Йдеться про виплати матеріальної допомоги у розмірі 5 тисяч гривень особам, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.

Станом на 7 серпня таку фінансову підтримку вже отримали постраждалі жителі Херсонської та Миколаївської областей на загальну суму майже 52 млн гривень. Зокрема, грошову допомогу виплачено 9427 жителям Херсонщини та 944 – Миколаївщини.

Згідно із заявами постраждалих виплати здійснюються на їхні банківські рахунки або готівкою через Укрпошту.

Як нагадують в Мінреінтеграції, таку фінансову допомогу від держави можуть отримати особи, які на момент підриву ГЕС проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення. Включно з тими, хто з 6 червня виїхав із підтоплених районів тимчасово окупованої території Лівобережжя на підконтрольну Україні територію.

Як повідомляло Інше ТВ, Кабмін виділив Миколаївщині 59 млн.грн. для компенсації за втрачений через підрив Каховської ГЕС урожай. Хто отримає

Next Post
Нардепа-слугу затримали на хабарі у $85 тис. І це тільки перший транш (ФОТО, ВІДЕО)

Нардепа-слугу затримали на хабарі у $85 тис. І це тільки перший транш (ФОТО, ВІДЕО)

Рекомендації

США начали антидемпинговое расследование в отношении украинской стали

Пошлины закрыли рынок США для украинской стали

6 років ago
Украинцы смогут ездить в Грузию без загранпаспорта

В Грузії стартували парламентські вибори, від яких залежить доля країни

7 місяців ago
В Польше началось обучение украинских военных инструкторов

МИД Польши: Диалог между Россией и Польшей прекращен по вине российской стороны

9 років ago
На прошлой неделе в Николаеве сбили женщину и мужчину, но водители сбежали с места происшествия. ГАИ ищет свидетелей

В Николаеве пропал 52-летний мужчина

9 років ago
То ли бесстрашный, то ли бессмертный. Этот кот решил отобрать мясо у… крокодила

То ли бесстрашный, то ли бессмертный. Этот кот решил отобрать мясо у… крокодила

9 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • З початку доби відбулося 117 бойових зіткнень – Генштаб
  • Німеччина знову засекретить більшість поставок зброї Україні
  • В Індійський океан впав космічний апарат СРСР, запущений у 1972 році
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV