INSHE.TV
Неділя, 23 Листопада, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Кримінал

Суд в Миколаєві заарештував затриману СБУ у Снігурівці колаборантку – вона каже, що співпрацювала з окупантами через гроші

18 Листопада 2022, 16:08
у Кримінал, Миколаїв, Найважливіше
СБУ затримала «високопоставлену» колаборантку, яка очолювала «апарат» окупаційної адміністрації у Снігурівці на Миколаївщини (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляло Інше ТВ, СБУ затримала «високопоставлену» колаборантку, яка очолювала «апарат» окупаційної адміністрації у Снігурівці на Миколаївщини (ФОТО, ВІДЕО).

Слідчий суддя Центрального районного суду м.Миколаєва Галина Подзігун розглянула клопотання про обрання міри запобіжного заходу 56-річній мешканці м.Снігурівка, підозрюваній у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.111-1 КК України (колабораційна діяльність).

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

Відповідно до матеріалів клопотання, в період окупації м.Снігурівка військовослужбовцями РФ жінка добровільно погодилась на пропозицію обійняти посаду «керівника апарату Голови військово-цивільної адміністрації м.Снігурівка та Снігурівського району».

В подальшому, на посаді вона виконувала покладені на неї окупантами функції, зокрема, забезпечення документальної та матеріально-технічної діяльності «Голови ВЦА м.Снігурівка та Снігурівського району», а також його транспортне забезпечення.

Відповідно до матеріалів клопотання, провина підозрюваної повністю підтверджується наявними доказами, зокрема, протоколом допиту самої жінки, де вона вказувала, що в період з 01.08.2022 року по 19.10.2022 року вона добровільно очолювала апарат «Голови ВЦА м.Снігурівка та Снігурівського району» та отримувала грошові кошти у сумі 115 тис російських рублів, як заробітну плату.

У судовому засіданні остання пояснила, що погодилась обійняти посаду, щоб покращити свій матеріальний стан.

За результатами розгляду, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати підозрюваній запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Попередній запис

З вечора 170 будинків в Миколаєві залишаться без опалення на добу – ремонт на мережі Миколаївської ТЕЦ (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)

Наступний запис

Друга колона гуманітарного вантажу відправилася до Миколаєва з німецького Дортмунду

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv