INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Економіка

Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в оснащенні будівель лічильниками тепла

01.08.2019
in Економіка, Миколаїв
Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в  оснащенні будівель лічильниками тепла

Сьогодні, 1 серпня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі, заступники Миколаївського міського голови Юрій Степанець та Олександр Омельчук, представники теплоенергопостачальних підприємств  та профільних служб області взяли участь у селекторній нараді з питань підготовки до осінньо-зимового періоду під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубка.

Йшлося про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до цьогорічного опалювального сезону.

Схожі матеріали

Миколаївські тероборонівці – «Ізя»

Миколаївські тероборонівці – «Ізя»

23.05.2025
Відсьогодні запущено Американсько-український інвестиційний фонд

Відсьогодні запущено Американсько-український інвестиційний фонд

23.05.2025
  • Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в оснащенні будівель лічильниками тепла 2
  • Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в оснащенні будівель лічильниками тепла 4
  • Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в оснащенні будівель лічильниками тепла 6
  • Генадій Зубко відзначив Миколаївщину як кращу в оснащенні будівель лічильниками тепла 8

У ході наради Генадій Зубко відзначив лідируючу позицію Миколаївщини у сфері енергоефективності, зокрема в частині оснащення будівель лічильниками тепла.

«Щодо встановлення будинкових лічильників. На сьогоднішній день по напрямку житлового господарства найкращі Черкаська та Миколаївська області», — відзначив Генадій Зубко.

Зазначимо, що Миколаївська область з показником майже 99% продовжує посідати одну з лідируючих позицій серед регіонів України по встановленню приборів обліку теплової енергії в багатоквартирному житловому фонді. Станом на кінець липня з 2099 житлових будинків з централізованим теплопостачанням оснащені приладами обліку 2051.

Попереду Миколаївщина і по рівню оснащеності лічильниками тепла нежитлових будівель, а саме бюджетних та інших установ, показник якої по області сягнув майже 79%.

Next Post
Младенец, найденный на Николаевском автовокзале, умер от асфиксии – в полиции считают, что ребенка можно было спасти

Младенец, найденный на Николаевском автовокзале, умер от асфиксии - в полиции считают, что ребенка можно было спасти

Please login to join discussion

Рекомендації

Что у Данилова на языке, то у Зеленского на уме? Секретарь СНБО высказался за жесткую президентскую республику

Данілов підтвердив формування батальйону “Сибір” з росіян

2 роки ago
Через год. Министр обороны уволил таки экс-командующего ВМС вице-адмирала Сергей Гайдука. 

Через год. Министр обороны уволил таки экс-командующего ВМС вице-адмирала Сергей Гайдука. 

8 років ago
Наша авіація завдала 16 ударів по районах зосередження ворога та 2 – по ЗРК противника, – Генштаб

В РФ намагаються применшити просування ЗСУ, в Чечні сформовані 2 полки з китайською бронетехнікою, – ISW

2 роки ago
Тысячи ядовитых жаб “атакуют” город в США

Тысячи ядовитых жаб “атакуют” город в США

6 років ago
ГФС: за одного неоформленного работника – штраф в размере 30 минимальных зарплат, на сегодня – 111 690 гривен

На податковому обліку в ДПС Миколаївщини – понад 100 тис. платників податків

2 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Миколаївські тероборонівці – «Ізя»
  • «Важливо, що Україна повертає своїх, дякую всім у світі, хто нам допомагає» – звернення Зеленського (ВІДЕО)
  • Названо заробіток військовополонених росіян в українських таборах
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV