В Ужгороді 1 серпня стартували змагання за участю 150 ветеранів і військових із 21 областей України.
Упродовж дня ветерани та ветеранки демонстрували силу й витривалість у кількох дисциплінах адаптивного спорту, серед яких жим лежачи, жим гирі сидячи та ривок гирі, веслування.
За підсумками турніру визначилися 30 найсильніших спортсменів, які представлять Україну на міжнародних змаганнях у Каунасі (Литва).
Як повідомили в управлінні фізкультури і спорту Миколаївської міськради, миколаївець Дмитро Сабін показав наступний результат:
1 місце — ривок гирі 16 кг (47 повторень);
1 місце — веслування (373 м за 1 хвилину);
4 місце — жим лежачи (50% від власної ваги, 75 повторень).
«Щиро дякую організаторам «Ігор Воїнів Карпат» за бездоганну організацію, теплу атмосферу та можливість змагатися серед таких сильних і незламних людей. Дякую всім, хто підтримує мене на цьому шляху. Попереду нові старти, нові виклики та нові перемоги!» – зазначив Дмитро.




Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївський нацгвардієць Дмитро Сабін виборов призові місця на Strong Spirit’s Games (ФОТО)
