США вперше схвалили текст, у якому Вашингтон визнає себе не нейтральним посередником у війні в Україні, а партнером Києва.
Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час брифінгу, передає УНН.
Нам потрібно, щоб Сполучені Штати були на нашому боці у важливих питаннях. G7 дозволила в Евіані досягти важливого зближення позицій наших партнерів. З одного боку на рівні України, Сполучені Штати вперше зафіксували в тексті, що вони більше не є нейтральними посередниками, а підтримують разом із нами територіальну цілісність України, військову та енергетичну підтримку, а також санкції проти росії – сказав Макрон.
